Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

ja nisam imao pojma da će orginalna ekipa da glumi, kontao sam da je promo trik!

 

:Hail:

Kako nisi? Pa bilo je svuda, cak je Ford sjebao nogu na snimanju.

 

Iako ocekujem da bude tezak krs, jedva cekam decembar :D

 

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment

 

 


Iako ocekujem da bude tezak krs, jedva cekam decembar :D
 

 

Tesko da moze biti gori od poslednje Lukasove trilogije :) I to kazem kao neko ko ne voli JJ Abramsa.

 

Tu je stogodisnji Han Solo, sedamdesetogodisnji Luk motherfuckin Skywalker, Milenijumski Soko brzi nego ikad, anonimni glumci kao i u svakom pravom SW filmu i hipsteriziran CGI.

 

Hype!

 

Link to comment

Izgleda da je Han Solo ugradio plin. To je navodno bio krš sa Bubanj Potoka još pre 37 godina.

 

Baš me zanima da li će da ispoštuju kontinuitet i prikažu i nepromenjene C3P0 i R2D2. Tipa, da li je R2D2 kroz windows update nakon 50 godina naučio da govori. Ili za neke stvari vreme prolazi, a za neke je stalo.

Link to comment

Izgleda da je Han Solo ugradio plin. To je navodno bio krš sa Bubanj Potoka još pre 37 godina.

 

Baš me zanima da li će da ispoštuju kontinuitet i prikažu i nepromenjene C3P0 i R2D2. Tipa, da li je R2D2 kroz windows update nakon 50 godina naučio da govori. Ili za neke stvari vreme prolazi, a za neke je stalo.

 

robotofobija! bices prijavljen

Link to comment

Sw je univerzum u kome je tehnologija dostigla nivo gde nema daljeg napretka. Od Revana i staaaaaare Republike nisu imali moderniji patent od protocol droida :D

Link to comment

Sw je univerzum u kome je tehnologija dostigla nivo gde nema daljeg napretka. Od Revana i staaaaaare Republike nisu imali moderniji patent od protocol droida :D

 

jbg. aj ti to objasni. evo razz vec uglavio plin u brod. bez obzira sto r2d2 govori super napredan iju piju jezik, on bi siroto robotce da na kukuruzu kleci dok ne probleblece azbuku. jos da mu uglave malu ruku sa tri prsta da se moze krstiti po onim pustinjama

Edited by Krampa
Link to comment

Eto ti, sav taj univerzum, a ti bi Krampo i dalje proveo život na baušteli.

ma ja bi samo nadgledo. za dest godina mozes ustekat jedno dovoljno milja kosmickih kredita. buraz, to ti je nov ship sa klimom, spojlerom i nikolovanim motorima + neka kapsula na tri sprata na rodnoj planeti .

Link to comment

Samo za zainteresovane fanove, ali koji imaju vremena i volje - ima svašta nešto  :thumbsup:
 
Juče je počela konvencija "Star Wars Celebration Live, Anaheim 2015". Ima direktnog video strima, a i snimaka. Traje 4 dana.

 

Današnji video strim počinje za 3 sata, 45 minuta ovde:

 

 

a snimak jučerašnjih 7 sati je ovde:

 

Edited by akibono
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...