Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

mmm, Yuuzhan Vong invazija. Meni je problem što će to da snima Dizni, jer to automatski znači PG13 naslov.
Mislim da to obrazloženje ovde ne pije vodu, nije SW Umri muški pa da ga PG13 toliko shebe.Pogledaj ocenu dosadašnjih filmova:Episode IV - PGEpisode V - PGEpisode VI - PGEpisode I - PGEpisode II - PGEpisode III - PG13Ja se samo plašim da ga dizni ne zašećeri previše kojekakvim umilnim kreaturicama, tipa Ewoksa.3910369171.jpg
Link to comment
A ranije su bili šta, R-rated? :blink: Pa zar nije jedna od glavnih primedbi na Lucasovu trilogiju bljuvotina bila nemilosrdna kidifikacija koja je imala za cilj da izmuze i poslednji cent iz youngling™ džepova?
Imperija uzvraća udarac je najbliži idealu kako je dobar film trebao da izgleda. A ja sam se nesrećno izrazio, trebalo je da stavim PG5 ili 4. Ili drugačije: bojim se da od gospodara prstenova ne naprave harija lončara. You are a jedi, anakin solo. Am what?
Link to comment

Sta god ja mislio o Dizniju, oni su kupili i Marvel i Pixar i ne moze se reci da im je lose pod Diznijem. Kreativne timove™ niko ne dira, samo se kinta rasporedjuje. A ovde je prakticno samo Lucas otisao u penziju, verujem da je komplet ostatak ekipe ostao u kompaniji. Kao i kod Pixara i Marvela, Dizniju bi i ovde najpametnije bilo da puste Kejtlin Kenedi da radi svoj posao, a njoj bi najpametnije bilo da angazuje prave (dobre) autore, pisce i rezisere i pusti ih da na miru rade. Jer, ovo ce da zaradi pare sta god da smisle i to debele, tako da skoro da nemaju sta da brinu kad je to u pitanju, neka dozvole ljudima koji imaju 1 viziju™ da je realiziju i to bi bilo to.

Link to comment
However, popular discussion has always assumed these films would take place a few decades later to continue the overall story. The universe is finally recovering from the rule of the Empire, the Jedi have returned, and the main characters have passed along what they learned. Luke is now more like Obi-Wan, Han is now more of a leader, etc. And to truly complete the circle of the prequels, the droids would have to be in it. Don’t forget, most of the principal actors are still alive, too, so never say never on them reprising the roles.
da se spremi keri fiser da se utegne u bikini. od potomstva hana i leje moze da se napravi i dobra prica, ali da se omatoreli harison ford vrati kao neki produhovljeni, smireni han solo, a raspala keri fiser da bude neka majcinska/babinska ruka bi bilo jako jadno.edit: osim ako uspeju nekako da ih naprave kao neke super matorce...edit2: evo vec racionalisem kako bi moglo biti dobro. Edited by paculla
Link to comment
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...