Jump to content
IGNORED

Community


Calavera

Recommended Posts

A koja je to nesmešna sezona u parks and rec? Tja.

dobro, ne htedoh reći da nije bilo ničeg smešnog, samo da je došlo do 1 primetnog opadanja. ne znam tačno kad je počelo opadanje, ali kako je serija odmicala tako se proporcija smešnog smanjivala u odnosu na wub i awww što je mene smorilo.

takođe je, makar meni, prestalo da bude duhovito beskrajno rabljenje gegova na račun 1 do 2 osobine na koje su skoro pa svedeni sporedni likovi. prosto je bilo previše minuta utrošenih na Džerijevu trapavost, Ronov manly man libertarijanizam i Tomovu površnost, npr. mislim, ostali su meni svi ti likovi dragi (Ron Ejpril i Endi naročito) ali recimo da su mi poslednje dve sezone bile daleko slabije od prve dve.

Edited by malkin
Link to comment
  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    97

  • Lrd

    74

  • gervasius twinkleminkleson

    44

  • copkillah

    37

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Mnogo sam se obradovao kad je počelo, i uhvatili me radost i nostalgija, ali...

 

 

...baš je dosadno i nesmešno.

 

Gledam sve do kraja, naravno, ali ovaj početak sezone je pokazao da uvek može niže. :(

Link to comment

Meni bas depresivno kako se svake godine ekipa dodatno osipa, ovim tempom ce za 5 godina glavne main cast sastojati od Annie i duha Chevyja Chasea :( Eh, da je bilo pameti pa da su zavrsili sa trecom  sezonom kad su bili skoro na vrhuncu... ostali bi upisani u analima™, a ovako su se valjda smucili i najvecim fanovima.

Edited by Calavera
Link to comment

мени је ок за сада, почиње лоше у првој епизоди, али са другом се већ донекле поправља, стоји да то није стааари комјунити и депресивно је гледати ову окрњену поставу, али јебем ли га, надам се да ће искористити ову сезону да ставе тачку на све ово, а хармон нек се сконцентрише на рика и мортија

Link to comment
  • 2 weeks later...

Cetvrta epizoda prva koja necemu vredi, nadam se da su ovom Mattu Lawtonu dali da napise scenario za jos koju epizodu. Chang nije bio ovako zabavan od prve sezone.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

не знам да ли је почетак сезоне био нешто слабији или је требало времена да се навикне на нову поставу и нови формат, али мени ова сезона одлична

Edited by Dionysos
Link to comment

nakon prve najave da će ipak biti još jedne sezone sam mislio da je neću ni gledati, ali se ispostavilo da je ova bonus sezona zapravo bolja od nekoliko prethodnih.

Link to comment

Ne znam sta vi gledate, jedine dve epizode koje su mi se svidele su ta cetvrta i ovo finale s paintballom, mada su nekako potpuno zaboravili da nam saopste ko je bio Silver Ballz. Frankie je skroz nezanimljiva, nije mi jasno zasto su mislili da im je potreban klasican straight man u ekipi pored Jeffa koji je uvek upadao u tu ulogu kad je bilo potrebno. Da ne spominjem sto su epizode od po pola cuke jednostavno previse za ovako osakaceni Community...

 

Ja ovo realno jos gledam cisto iz navike, jednu od novijih epizoda sam po prvi put u istoriji serije iskljucio pre kraja. Pre neki dan sam pustio paintballove iz prve i druge sezone i doslo mi je da zaplacem koliko je to u svakom pogledu bolje i svezije od ovog djubreta koje trenutno ide  :yawn2:

Edited by Calavera
Link to comment

није пејнтбол финале, јутрос изашла нова и следећи недеље последња...

 

ова последња је брутална

Link to comment

Mislio sam finale ko treci deo trilogije, cuo sam da ce paintball sad u penziju. 

 

Ali svejedno sam zaboravio da je danas nova epizoda, eto dokle je doslo :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...