Jump to content
IGNORED

Community


Calavera

Recommended Posts

Nije mi se nesto svidelo ovo finale, ali sezona je u globalu bila zadovoljavajuca. Mislim da ce isforsirati jos 1 sezonu zbog six seasons and a movie, ali vise bih voleo da se zavrsi ovde.

Link to comment
  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    97

  • Lrd

    74

  • gervasius twinkleminkleson

    44

  • copkillah

    37

uh, ja zaboravio na njih. GI Joe epizoda je bila moćna, ono o tome kako Kobre i Džoovi™ nikad ne ginu kao da je napisao devetogodišnji ja.

koliko je epizoda bilo posle te?

Link to comment

Nije mi se nesto svidelo ovo finale, ali sezona je u globalu bila zadovoljavajuca. Mislim da ce isforsirati jos 1 sezonu zbog six seasons and a movie, ali vise bih voleo da se zavrsi ovde.

 

Da, dobro. Nije bio klasičan Community i normalno da se finale ne sviđa kad je sve u fazonu racionalnog raskida, promene posla kog voliš, selidbe, itd, itd. Zato nas emotivno stabilne nije dirnulo uopšte. :)

Link to comment

Ja sam vec duze vreme prilicno racionalan oko Communityja, jos od kako je Harmon prvi put otisao, nije tu vise bilo onog hajpa kao za prve tri sezone. Za cetvrtu sezonu objasnjenje nije potrebno, a na petu nisam mogao da se lozim i da sam hteo, pored onih vesti o Harmonu i Troyevog (i ranije Pierceovog) odlaska. Kad su krenuli da se osipaju, nije to vise bilo to   :( Volim ja Jonathana Banksa, ali jedina njegova uloga je bila da bude Chaseova zakrpa. Sve sto su mu dali je onaj sublot s crtanjem koji nije otisao nigde.

Edited by Calavera
Link to comment
  • 3 weeks later...

Jeste najbolje. Rečeno je sve što je imalo da se kaže, pa i dobrano preko toga.

 

Vidim i da je Revolution otkazan, što mi je krivo na neki bizaran način.

Link to comment

Pih, meni ipak žao. Dobra nova-stara ekipa se sastavila uz Banksa i povratak Olivera, još kad su definitivno ugurali Deana Peltona u glavni cast... Da su im dali još malo šanse da se uhodaju, bilo bi tu briljantnosti. Ali nije Harmon baš uspeo da napravi tu dinamiku i tako dobre zaplete kao s osnovnim castom, dokaz je epizoda u kojoj odlazi Troy, s lavom, gotovo savršena. A bogami je i iscrpeo TV žanrove poprilično, u smislu oslanjanja na tematske epizode. Meni G.I Joe bio dobar, ali ne vrhunski, npr.

 

U svakom slučaju, još jedan visok zapljun na lestvici TV humora za NBC, uz 30Rock, The Office, i naravno, nenadjebivi P&R.

Edited by Ariel
Link to comment

 

 

Steta, ali ovako je verovatno ipak najbolje.

+1

bolje to nego da su mrcvarili nekoliko dodatnih a nesmešnih sezona ko Office i Parks and Rec.

 

najoriginalnija američka komedija ikada.

Link to comment
  • 1 month later...

и ја се нешто бојим да ће ово испадне некрофилија... некад треба знати и кад стати, али видећемо колико је још инспирације остало у хармону...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...