Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Quote

“Nastojali smo da zadržimo određenu vezu između starih filmova i načina na koji su oni pravljeni i kako su naši heroji bili predstavljani, što je publika volela. U novom filmu glavni lik je unuk, a kakav deda takav unuk, ali sada je to priča s mnogo više događanja i s bržim tempom. Mislim da smo napravili organski spoj između štimunga starih filmova i brzine modernog života”, naveo je on.

Ne znam kako ovo da objasnim ali samo zbog korišćenja reči “štimung” osećam da će ovo biti užasno. 

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
3 minutes ago, Patty Lee said:

Ne znam kako ovo da objasnim ali samo zbog korišćenja reči “štimung” osećam da će ovo biti užasno. 


ako postoji reč koja je omiljena među filmadžijama onda je to štimung, na setu se sve vrti oko štimunga

 

neka te to ne obeshrabri

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

jojogi će totalno da nas prezre kao naciju kad čuje da laureatkinja ninove nagrade, nagrade miloš crnjanski i ko zna kojih sve još... sad piše scenario za žikinu dinastiju. ovo će preliti čašu

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Film se zove Povratak Zikine dinastije, iako je deda Zika odavno mrtav, a glavnu ulogu igra Kojo kao Misa. :laugh:

Pa ima smisla, ni Stefan Nimani nije bio živ tokom čitave dinastije Nemanjića

  • +1 1
Link to comment

Naravno da nema, osim sto iz marketinskih razloga zele konekciju sa Gidrinim likom. Ceo serijal bi se sigurno nastavio tokm 90-ih da Gidra nije umro, pa je onda bilo glupo da dalje snimas Zikinu dinastiju. Ali eto, ovima nije glupo..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...