Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

LSLG su se snimale dok je rat u bosni jos trajao, neprijatelj bar deceniju kasnije.

historijska distanca moze mnogo da znaci.

 

inace: neprijatelj je jako dobar film

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, Fakundo Sava said:

odslušao sam nekoliko epizoda 

ko su ta trojica što seruckaju 

Likovi sa tegle, ali ko su tacno, pojma nemam..jedini podkast o domacim filmovima, da ja znam,a i to sam otkrio zbog Simovica, jer je ovde kacio..

Link to comment
29 minutes ago, msv said:

Okačili epizodu o Ranama

 

 

E, ali ovaj opening dzingl, iz kojih filmova se sve cuju inserti_ Prepoznajem: Bumerang, Nacionalnu klasu, Misterije organizma, Mars na Drinu, Zikinu dinastiju, Mlad i zdrav kao ruza..

Link to comment
19 minutes ago, Fakundo Sava said:

odslušao sam nekoliko epizoda 

ko su ta trojica što seruckaju 

 

Mimi Dašić iz City magazina, Moma Dašić (scenarista TV Čorbe :lolol:) i Nikola Denčić, novinar Radio Beograda

 

10 minutes ago, Misko said:

E, ali ovaj opening dzingl, iz kojih filmova se sve cuju inserti_ Prepoznajem: Bumerang, Nacionalnu klasu, Misterije organizma, Mars na Drinu, Zikinu dinastiju, Mlad i zdrav kao ruza..

 

Cvijanovićeva replika iz Munja

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, msv said:

 

Mimi Dašić iz City magazina, Moma Dašić (scenarista TV Čorbe :lolol:) i Nikola Denčić, novinar Radio Beograda

 

 

Cvijanovićeva replika iz Munja

Da, i Davitelj..ali ovo sa Krstovicevim glasom, kada s eobraca doktoru, Bata Zivojinovic isto, ne znam iz kog je filma?

Link to comment
3 hours ago, foto said:

LSLG su se snimale dok je rat u bosni jos trajao, neprijatelj bar deceniju kasnije.

historijska distanca moze mnogo da znaci.

 

inace: neprijatelj je jako dobar film

stoji to sve al tim pre me je u prilicnoj meri odradio momenatTM kad sam gledao LSLG prvi put, to sam skontao pri naknadnim gledanjima kad sam primetio da mi neke stvari smetaju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...