Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Pa to funkcionise ovako: kad se bude snimao sledeci film / serija / stagod koju ”podrzava” telekom ili eps ili slicno i kad se bude opremao enterijer na primer, pisace u nabavci da je kupljen i placen parket za 100.000 evra od firme x, firma x ce uzeti 100.000 evra i isporuciti laminat za 9.999 evra i eto ohohoho mesecnih plata ili sta vec zatreba.

Link to comment

Pa Gaga je kao sledeći projekat najavio novu verziju Boja na Kosovu, koja bi se snimala negdje u Španiji/Portugaliji sa više hiljada statista i više stotina konja...

Link to comment
2 minutes ago, colonelo said:

Pa Gaga je kao sledeći projekat najavio novu verziju Boja na Kosovu, koja bi se snimala negdje u Španiji/Portugaliji sa više hiljada statista i više stotina konja...

Nije čuo za CGI?

Link to comment

Pohvale za Usekovanje, bez dileme jedan od boljih filmova koje smo izbacili u poslednjih desetak godina, greota zbog slabe reklame i verovatno mizerne gledanosti. Pomalo nespretno izveden kraj, ali u globalu jako prijatno iznenadjenje. Podsetio me na rumunsku Sieranevadu.

  • Hvala 1
Link to comment

Da, ide u bioskopima vec desetak dana. Nece jos dugo, do kraja nedelje verovatno. Ja juce gledao u polupraznoj sali u Uscu.

 

Cudi me da BG premijera nije ostavljena za Fest, ionako nikad manje domacih filmova nije bilo u programu.

  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, FPLS said:

Pohvale za Usekovanje, bez dileme jedan od boljih filmova koje smo izbacili u poslednjih desetak godina, greota zbog slabe reklame i verovatno mizerne gledanosti. Pomalo nespretno izveden kraj, ali u globalu jako prijatno iznenadjenje. Podsetio me na rumunsku Sieranevadu.

 

ima li malo od Vinterbergovog Festena?

Link to comment
On 22. 2. 2023. at 15:53, msv said:

Dokumentarni film Dušana Gajića "30 godina mature", četvrtak u 20.20h na RTS 2

 

Teška davežnost od filma...neki likovi čak izazivaju i agresiju...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...