Jump to content
IGNORED

šta štampa štampa


Zmitjkoe

Recommended Posts

1101120521_600.jpg8yysdx.jpgKakva svemirska razlika u efektu koji strane proizvode...
pa jedna se radi o dobu deteta do kojeg treba dojiti, a druga o MILFovanju Edited by scab
Link to comment
  • 2 weeks later...
1090321_hGoranB280.jpgIntervju na jedanaest (11!) strana u novogodišnjem "Vremenu". Koje, naravno, bez Bazdulja nije moglo da prođe. Da nije Ljubinog, Milenkovićevog i Kukićevog teksta, već bi ga pokrio lanjski sneg...
Link to comment
1090321_hGoranB280.jpgIntervju na jedanaest (11!) strana u novogodišnjem "Vremenu". Koje, naravno, bez Bazdulja nije moglo da prođe. Da nije Ljubinog, Milenkovićevog i Kukićevog teksta, već bi ga pokrio lanjski sneg...
Pa ja to i inače mislim o Vremenu. Da nema Ljube, i ponekad Milenkovića, ne bih ga ni čitao. Dodao bih još i Gligorijevićku koja je standardno jako dobra (ponekad podbaci, ali retko).Ovaj serijal intervjua sa starim asovima je onako, baš bljak. Jedino je onaj sa Borom Stjepanovićem bio pun pogodak.Edit: Stjepanovićem, ne Šćepanovićem. Edited by Syme
Link to comment

@symemislis na stjepanovica, pretpostavljam?ja vreme ne mogu vec godinama, sve znam unapred sta ce da napisu. zao mi samo zbog ljube, ali ima dobrih dusa po internetu :)

Edited by aram
Link to comment
@symemislis na stjepanovica, pretpostavljam?ja vreme ne mogu vec godinama, sve znam unapred sta ce da napisu. zao mi samo zbog ljube, ali ima dobrih dusa po internetu :)
:isuse: Naravno, pomešah ga sa onim nesrećnim autorom "Gospodina Goluže".
Link to comment

Klasika u njutanjem (webu, papir ne kupujem)

I predsjednik mjesne vlade New Delhija Sheila Dikshit pozvao je na mir i rekao da će se "vrlo brzo donijeti trajne odluke" za zaštitu žena u indijskoj prijestolnici. "Molim vas, ostanite mirni i ujedno vam jamčimo da smo učinili sve radi zaštite žena", rekao je pred novinarima.
Šila>Sheila-Dikshit.jpg
Link to comment

Voleo bih da nađem čoveka koji je pročitao ovo "novogodišnje" Vreme od korica do korica...ili bar 30% tekstova da je uspeo ali mora da uključuje i grandiozni intervju G.B.!Jbte kakav je ono frankeštajn od nedeljnika...

Link to comment
Voleo bih da nađem čoveka koji je pročitao ovo "novogodišnje" Vreme od korica do korica...ili bar 30% tekstova da je uspeo ali mora da uključuje i grandiozni intervju G.B.!Jbte kakav je ono frankeštajn od nedeljnika...
+ 1000Smorčina neviđena. 120 pages and nothing on, da parafraziram Boss-a.I liste, liste, liste... Koga bre briga za jebene liste najbitnijih događaja. To su kao one epizode sitkoma koje popunjavaju odlomcima iz ranijih epizoda. Edited by Syme
Link to comment

ja sam uspeo da pročitam štulićev tekstali, ako bi me neko pitao o čemu je , zapravo, pisao - nem pojmadalje nisam imao živacanovogodišnja nervoza, šta li

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...