Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

44 minutes ago, Tresko said:

To je neki što sipa rakiju u flašu od vina, kao ti što sipaš benzin u dizel auto.

I parkira na trotoar, garant ga neko namerno opizdio jer ne može od njega da kupi sladoled.

  • Tužno 1
Link to comment

Svi tu parkiraju kad staju u trafiku ili pekaru, dakle sve regularno:fantom:

 

A Dunav osiguranje jos nista ne javlja, moram ih cimati jer za manje od 10 dana idem na more, da li tim autom ili nekim drugim, kako god. Spori su.

Link to comment
31 minutes ago, Zli Gli said:

Svi tu parkiraju kad staju u trafiku ili pekaru, dakle sve regularno:fantom:

 

A Dunav osiguranje jos nista ne javlja, moram ih cimati jer za manje od 10 dana idem na more, da li tim autom ili nekim drugim, kako god. Spori su.

Sta ima novo oko mjenjača na Kaškaiu?

Link to comment

Ostavljen tamo u servisu pre 10ak dana i za sad nista ne javljaju. Rekao je covek da nece doci na red bar 5-6 dana zbog guzve a moguce i da nemaju sve delove pa cekaju. Zvacu krajem nedelje ako ne jave do tad nista.

 

Cekam da se to odradi i da dobijem racun pa cu jos malo da cimam Arapina na finjaka a ako ne bude hteo da saradjuje onda cu gledati kako da mu se userem u zivot na neki nacin.

  • +1 1
Link to comment

Dobio sinoc mail od procenjivaca stete, pise ovo sa slike + nekih 6.6 sati da se to sve kao zameni. Sad se samo nadam da original delovi kostaju mnogo.

 

 

 

IMG-7c2bff78b8f1984bbab9d2a702ccb3a1-V.jpg

Link to comment

Uplatili 118 tisuca, mnogo su korektniji od Generalija ali razum ipak kaze da kontaktiram onog lika sto radi odstete jer mislim da ce izvuci jos vise a vise love ne moze da skodi, pogotovo naplacene od osiguranja.

  • +1 3
Link to comment

Upravo to, njegovo regularno Dunav osiguranje isplacuje meni stetu. Rekao mi je advokat da ima jos prostora pa sam dao punomoc i slikao sve sto je trebalo, ocekujem da doguramo do 200 hiljada bar pa minus njegovih 30% od razlike stare i nove cifre.

Link to comment
3 minutes ago, Zli Gli said:

Upravo to, njegovo regularno Dunav osiguranje isplacuje meni stetu. Rekao mi je advokat da ima jos prostora pa sam dao punomoc i slikao sve sto je trebalo, ocekujem da doguramo do 200 hiljada bar pa minus njegovih 30% od razlike stare i nove cifre.

 

pretpostavljam da kapiras da te pare ne uzimas samo od osiguranja, vec i od tipa koji te je cuknuo?

Link to comment
28 minutes ago, smooth.Op said:

Realno 118 i 140 (kad odbiješ njegovih 30%) nije neka razlika. 

 

30% od razlike, znaci 175 vs 118

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, nenad said:

 

pretpostavljam da kapiras da te pare ne uzimas samo od osiguranja, vec i od tipa koji te je cuknuo?

 

Ovo nisam znao. Valjda mu se samo povećava malus, te visina premije, odnosno cena osiguranja za naredna... koliko, 2 ciklusa osiguranja ili 3?

  • +1 1
Link to comment

Pa to, placa samo 50% vecu polisu na sledecoj registraciji i ne znam narednih godinu ili dve koliko, valjda 30 pa 20% a s obzirom da vozi Jaris od 20ak godina tu je polisa tipa 100e, znaci nece dati vise od 100e ukupno. I ceo auto mu je iscukan, bukvalno sa svih strana, znaci ko zna koliko puta je imao takva cukanja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...