Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

u onoj knjižici uputstvu obično piše koje ulje preporučuje proizvođač. ako se ne varam elf je bio za renault, a mobil1 za db

 

Link to comment
16 hours ago, čekmeže said:

Oće majstor i da zakači papir na kojem piše šta je radio pa i koje je ulje sipao.

On je sipao Total 5w40 a ja sam našla na netu da je za moja kola preporuka 5w30 :40_rage:

 

Link to comment

Zavisi i od godista... preporuka je u proseku na 10.000 km ili jednom godisnje menjati ulje, a u servisnoj bi trebalo da pise kad je zadnji put menjano i koje je stavljeno.

Link to comment
17 hours ago, Valkyrie said:

On je sipao Total 5w40 a ja sam našla na netu da je za moja kola preporuka 5w30 :40_rage:

 

mozda je imao razloga da sipa malo gusce™ ulje..

Link to comment

Eto, pitam nešto oko zamene ulja i dođemo do toga da vozim frezu. :46_confounded:Miziginija! Seksizam! Mačizam! 

 

setiću se kasnije još nekog pokliča, sad idem da plačem. 

Link to comment

Aman, vidiš da pokušavam da kamufliram nerazumevanje materije 1 progonom na mizoginoj osnovi :136_angel:

Tačno ta razlika između 30 i 40 ima veze sa starošću/kilometražom avta  ali ja to nisam znala kad sam izrantovala majstora. Sad znam, bolje da mu ne serem ništa nego pustim da sipa šta misli da treba. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...