Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

neam ti pojma za kromu, al reko bi da su, pocev od stila, zabari naucili neke stvari.kolko izidje?mogla bi biti to fina kupovina.

Link to comment

hehe! nemoj pasata! uzmi C5!!! Ako ti se croma sviđa, ok. Meni nije lep auto, ali ukusi su ukusi... Kol'ko sam ovih dana nešto gledao cenovnike nisam video da je ima u prodaji trenutno kod nas... (možda nisam dobro gledao...)

Link to comment
pipl, sta mislite o kromi? za zenku i mladunce, mislim, neka weekend putovanja i to...moj picolovac gravitira ka pro sidu...
Inače znaš moje mišljenje o italijanskim "automobilima", ali probao sam Cromu iz nekog rent-a-cara. Ne izgleda loše, ali nije nešto naročito udobna, plastika je barem na dizelu cvrkutala i auto je posle 50.000 km koliko je imao na cajgeru drčao i vibrirao kao da je u pitanju traktor. Dakle, bolje je pro ceed, ili C5, ozbiljno.
Link to comment

vozim C4 i obecao sam sebi da Citroena necu voziti vise u ovoj reinkarnacijitojotica Verso je osnovna opcija, cija je Croma lower budget alternativa (a i volim te 1.9 motore). i uvezli bi je iz Italije verovatno......i Ceed nije alternativa, menjamo oba vozila, on je opcija za C klasu. drugi treba da bude iz vece klase, kao porodicno...

Link to comment

Toyota Verso kažeš... nije loše, ''ja sam odveć star, ali poslušaj moj savjet'' Pročitaj ovo uporedni testP.S. naročito komentare i ''cijenik'' (bez namere da zabadam nos u to koliko para želiš da potrošiš)

Edited by GRIFF
Link to comment

e tu catch, skvo finansira tu masinu :D...a ja cu je uvek posavetovati da "spiska kog somica vise na japanca u startu, nego da to uradi u ratama kod majstora za francuza" (naime, jako mrzi majstore i francuze, znam sta da joj kazem...)

Link to comment

Sta eksperti preporucuju u klasi monovolumena, polovnjaka?Benzinac/dizelaš?Scenic/Meriva/C-Max/Xsara Picasso?Ili bolje karavan? :ss1:

Link to comment
Da li neko zna agenciju preko koje se auto moze registrovati bez teranja na tehnicki pregled?
Svestan si da je u pitanju nezakonita radnja i da si pominjanjem agencije istu možda malo z.?
Link to comment
Sta eksperti preporucuju u klasi monovolumena, polovnjaka?Benzinac/dizelaš?Scenic/Meriva/C-Max/Xsara Picasso?Ili bolje karavan? :ss1:
nisam expert ali intezivno kopam po toj kategoriji ovih dana...uz par finih "experata" za savetnike. mislim da nema vece ujednacenosti u modelima nego u C i MPV klasama...benzin uvek, dizel ti se (sa ovim cenama; i ako ne pravis 30.000km godisnje) isplati u 7-8.godini (a sve vreme mu je skuplje odrzavanje). i disclamer: od pet omiljenih motora sa unutrasnjim sagorevanjem u ovom trenutku, cetiri su mi dizeli, ali su mi "ljudi stavili na papir" bolnu cinjenicu...videti stavku br1. nama je ksarica bila prva opcija ali smo se zakleli u crkvi da Citroen vise uzeti necemo. a slicno stoje stvari i sa Opelom...mene su karavani uvek asocirali na bugarske svercere, a onda omatorio i poceo da razmisljam o bezbednosti i metrima lima koji treba da se zguzva pre nego (ne daj boze) neka prepreka u sudaru dodje mojih nogu/decijih ledja...onda vidis XC70 ili Subaru Outback i nekako zanemaris Bugare :D (+kad operises diskus herniju i 10mm vise medjuosovinskog rastojanja do zimskog centra zna da znaci puno...)
Link to comment
Svestan si da je u pitanju nezakonita radnja i da si pominjanjem agencije istu možda malo z.?
Obrisano
jeboga, cuo sam da ljudi poguraju da im krs prodje tehnicki, al skroz bez, to jos nisam cuo.
Ja prosle godine obavio skroz bez tehnickog, kazem ti. Ako hoces, mogu da ti sibnem naziv agencije preko koje sam to zavrsio na PM.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...