Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Gli sad kao sledeća sezona Narcosa, spakuje te fuš vijagre u kurton i proguta. I onda mu usput iskoči jaje na polovnoj gumi i od vožnje na jajastoj gumi pukne kurton i aktiviraju mu se sve te vijagre odjednom. Uđe u Sloveniju sa epskim bonerom i ovi ga tek onda zadrže.

Link to comment

Hoćeš da švercuješ tablete za potenciju koje nisu jako mudo. -_-

Kako bi cmizdrio na granici kada bi ti počeli rasturati astru. :D

 

Sto bi' cmizdrio, svestan sam kao tog nekog rizika, mada pre mislim da bi' dobio neku zabranu ulaska tamo na x godina nego tvorza ali dobro, sve je za ljude. Kad nisam panicio dok mi je osvedoceni psiho koji je sluzio tvorza zbog raznih sranja pretio sa dve metalne stangle na par metara od mene, jer mu nisam dao da popije pivo u lokalu u kojem sam radio, ne vidim frku ni ovde gde makar fizicki ne bi' bio u opasnosti :D Jedino bi posle bilo jebeno kad bi neki svabo na steroidima hteo da budem njegova kucka tamo unutra :D

Link to comment

Ma ne mislim da bi plakao od straha nego od emocija kada bi ti poskidali tapacirung, sedišta, branike i sl.

A pritvor, da, malo dok ne utvrde da švercuješ tablete za chunu a ne kakvu drozu.

Link to comment

Pazi, nakon sto me ovaj deda opalio onako iznenada samo dve nedelje nakon sto sam upicanio auto maksimalno, potrosene su mi emocije. Ubuduce, ako se nesto opet ponovi, ne daj Boze, samo me zanima da sve bude regulisano tj. placeno a za auto me sad nekako zabole paja. Prosvetlio me deda na neki nacin :D

Link to comment

Sto bi' cmizdrio, svestan sam kao tog nekog rizika, mada pre mislim da bi' dobio neku zabranu ulaska tamo na x godina nego tvorza ali dobro, sve je za ljude. Kad nisam panicio dok mi je osvedoceni psiho koji je sluzio tvorza zbog raznih sranja pretio sa dve metalne stangle na par metara od mene, jer mu nisam dao da popije pivo u lokalu u kojem sam radio, ne vidim frku ni ovde gde makar fizicki ne bi' bio u opasnosti :D Jedino bi posle bilo jebeno kad bi neki svabo na steroidima hteo da budem njegova kucka tamo unutra :D

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...