Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

1 hour ago, El Guapo said:

"Ne vodi se na prodavca" i nije registrovan, šta ovo može da znači? Po nalepnicama na vozilu , reklo bi se da nije skoro uvežen, već da je vožen i u Srbiji.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 

 

može da označava i komisionu prodaju, ako je plac u pitanju

Link to comment

Treba ovih dana da odradim mali servis na mom pezejcu pa htedoh da pitam za savet šta da mu još uradim/proverim pred letovanje? Cenim da ćemo prevesti oko 7000km

Link to comment
10 hours ago, maheem said:

Treba ovih dana da odradim mali servis na mom pezejcu pa htedoh da pitam za savet šta da mu još uradim/proverim pred letovanje? Cenim da ćemo prevesti oko 7000km

 

Link to comment
On 6.6.2018. at 11:23, maheem said:

Treba ovih dana da odradim mali servis na mom pezejcu pa htedoh da pitam za savet šta da mu još uradim/proverim pred letovanje? Cenim da ćemo prevesti oko 7000km

Ja 7000km u cugu ni sa novim autom ne bih pravio. 

Link to comment

Ja pre koju godinu s drugom isao u CG, tamo i nazad recimo 1100-1200km i za 6-7 dana boravka jos malo preko 1000. To je 2000 i nesto preko a lutali smo dosta, ne mogu ni da zamislim kako se predje 7 hiljada za jedno letovanje.

Link to comment

Pa predpostavljam da će to trajati barem mesec dana. Ja sam sad u Norveškoj za 7 celih dana prešao 2000km, pred kraj mi je solidno dojadilo...

Link to comment

Meni se desi da pređam nekad u danu 1000, a u 2 bez problema... Recimo, prošle nedelje NS-BG-Banjaluka-Rijeka-BG-NS... U 2 dana...

 

I još radim u međuvremenu, kad ne vozim... :D

 

Imao sma situacije da sednem u 5 u kola, odem do Makedonije, radim do 5-6 popodne i natrag za NS... 1000 u danu...

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...