Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

7 minutes ago, napadaj said:

Jeste li igrali Alien: Isolation? Meni je to strašno, nikako da je odigram zbog toga.

Nisam mogao nikad iako je mnogo hvaljena igra. Generalno ne mogu horore gde nemam oružje da se bijem sa alama :) Zato sam tek ponešto i od Amnesia serijala igrao. Iz nekog razloga samo sam Amnesia: Rebirth uspeo završiti 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, napadaj said:

Jeste li igrali Alien: Isolation? Meni je to strašno, nikako da je odigram zbog toga.

 

ja ne. da se gologuz skrivam od vanzemaljca mi ne treba u životu. 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, arheolog1981 said:

Generalno ne mogu horore gde nemam oružje da se bijem sa alama :) 

 

pa samo to i jeste horor, ako ti daju štoljpi u ruke to znači da igraš akcionu avanturu :sleep: doduše u alienu ima oružja, samo nisu delotvorna protiv ksenomorfa.

Link to comment
2 hours ago, utilitarist said:

 

ja ne. da se gologuz skrivam od vanzemaljca mi ne treba u životu. 

 

 

Taj fazon, zajebi. Igrao sam malo, jednom sam ga video i odustao.

 

 

Alan Wake me jako nervira zbog idiotske kamere.

 

Link to comment

To verovatno ide sa godinama. Ja sam stalno igrao sve moguce horor sto se pojavi, tamo negde do 2010. recimo i onda skoro nista. Cak ni novi Resident Evil 1/2/3 nisam zavrsio, no mozda im se vratim, posto su stvarno dobri. The Evil Within mi je odlican, mozda se nakanim da ponovo krenem sa drugim delom. Isolation vec nije nesto sto bih ja probao. Kao sto neko rece, nije mi zanimljivo ako nemam neku efektivnu mocugu. Meni je i stari Alien sa PS1 bio ultra napet; imas ceo Arsenal, ali je igra toliko brza, da te ocas posla uhvati na prepad/zasedu.

Link to comment
4 hours ago, napadaj said:

Jeste li igrali Alien: Isolation? Meni je to strašno, nikako da je odigram zbog toga.

Jes zajebana ,uopšte nije laka,a igrao sam je na normal. Druga plovina se malo razvuče jer se ne juriš sa ejlijenkom nego sa androidima koji su baš smarači.

Ali kraj je odličan ,tih par zadnjih kao misija pravi rolerkoster 

Plus omaž filmu i toj franšizi ,za mene prava poslastica  

 

A Amnesie nisam završio ni jednu ,krenem da se gubim po onom mraku i izgubim živce 

Link to comment
4 hours ago, Fakundo Sava said:

Jes zajebana ,uopšte nije laka,a igrao sam je na normal. Druga plovina se malo razvuče jer se ne juriš sa ejlijenkom nego sa androidima koji su baš smarači.

Ali kraj je odličan ,tih par zadnjih kao misija pravi rolerkoster 

Plus omaž filmu i toj franšizi ,za mene prava poslastica  

 

A Amnesie nisam završio ni jednu ,krenem da se gubim po onom mraku i izgubim živce 

Sad se pojavio Quiet Place: Road Ahead. Ko je gledao filmove sve mu je jasno :) Razmišljam se da ga uzmem posle Silent Hill, taman da poludim skroz :D

Sad bih možda i odigrao Alien Isolation ali na PS5 baš loše izgleda PS4 verzija 

Link to comment
On 19. 10. 2024. at 20:56, Fakundo Sava said:

Druga plovina se malo razvuče jer se ne juriš sa ejlijenkom nego sa androidima koji su baš smarači.

 

Auh jbt, gde me podseti... više puta su me ubili androidi nego xenomorph, užas. Nisam kapirao da li njih treba da ih bijem ili da bežim, i uvek bih zglajznuo negde između.

 

Tu sam negde batalio, reko' imam dovoljno bezličnih korporativnih slugeranja da me gaze u stvarnom svetu, šta će mi takva igra.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...