Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

17 hours ago, Zabalujev said:

Pazio da budem dobar drug sa Ciri, pa je ona postala carica, a Geralt otišao da živi srećno i dugovečno sa Jenifer.

 

 


Zar moze ikako drugacije da se igra, pogotovo bold deo? :angry:

 

Link to comment
10 hours ago, James Marshall said:

Ja je počeo prije petnaestak dana, po prvi put, tek sam neki osmi nivo, igram po sat dva dnevno. Ni mene gvent nešto ne privlači. Jednom se zaletih da uradim neki kvest, a da nisam vidio preporučeni nivo (33). Ajme meni :lol:

 

To su misije iz dlcova, hearts of stone i  blood and wine, ja sam ih igrao tek kad sam zavrsio glavnu pricu. Gvent sam ignorisao u pocetku, posle se navukao  i samo jurio s kim moze da se karta.

Link to comment
8 hours ago, *edited by mod said:

 


Zar moze ikako drugacije da se igra, pogotovo bold deo? :angry:

 

U prvom prelazu sam se smuvao sa Tris ali i zakleo na vernost Jen, pa su mi priredile vezivanje. A da, i plava čarobnica pored ukletog ostrva...

Imao sam i ja tih zajeba da uhvatim contract ili quest iz dlcova i čudim se kako su drowneri odjednom jako žilavi.😁

Ostao mi je nedovršen contract Missing brother, level 33. Samo mi je ostalo da ubijem onog pauka na kraju, al žilav stvor. Probao na level 31… 

Link to comment

Jbg, tako ti je kada srljaš kroz priču i ne ulaziš u detalje gejmpleja. Kad se samo setim kako sam u prvom prelazu jedva skupio 2k da me prevezu na Skelige :D Sada sam završio priču sa nešto više od 15k, a pomenuti trošak za prevoz nisam ni osetio, u tom trenutku sam imao preko 4k. Sve sitna trgovina, skupljanje koječega iz kovčega koje nalaziš na dnu jezera i prodaja oružja razbojnika koje si priklao. Poučen time,  Kingdom Come bih morao da počnem opet iz početka i natenane izučim borbe i druge sitnice. 

Link to comment

Ja vec godinama imam listu igara koju moram da odigram pre nego umrem, trenutno su tu Trecji Witcher, GTA5, God of War, od skora i RDR2.

A vremena nigde, a i kad uhvatim nesto malo strah me da krenem.

Link to comment
On 15.12.2018. at 3:03, Calavera said:

subnautica je takodje dzabe na novom epic storeu:

 

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/subnautica/home

 

preporuka za sve kojima minecraft nije ogadio survival zanr, mada sam ne spadam u tu kategoriju :happy:

Skinuo danas i zaplesao, pardon zaronio. OOOOODLICNA JEEE!!!

 

On 20.12.2018. at 11:39, Ayatollah said:

Opet igram LOTRO, ja nisam normalan.

 

To cudo jos uvek postoji? Wow :D

Kakva li je situacija na serverima?

Link to comment
2 hours ago, Azdaja said:

To cudo jos uvek postoji? Wow :D

Kakva li je situacija na serverima?

Postoji još uvek, jeste grafika kao iz neolita, ali sam se na to već navikao. Mapa se proširila u svim pravcima, pa sada obuhvata i Rohan, Gondor, Mordor, Dol, Erebor, severnu Mrku šumu, Sive planine (sa sve Gundabadom) i Železna brda, a Epic quest se vremenski nastavio i nakon pada Saurona (misije u Mordoru, Dolu, Sivim Planinama i Železnim brdima se događaju nakon uništenja Prstena, kada šalju avatara da čisti ove delove od ostataka Sauronovih snaga). Praktično, ceo poznati deo Srednjeg sveta je na mapi, od Foročela do Pelargira i od Enedwaitha do Železnih brda. Nedostaju Harad, Run i deo oko mora Nurn u Mordoru, ali su developeri rekli da rade na tome i da će pre ili kasnije izbaciti i to, čak su rekli da će ići i dalje (Khand?, Daleki Harad?).

 

Na serverima je situacija vrlo živopisna. Smanjili su im broj, tako da uvek ima nekog sveta koji se nešto dopisuje, ali teško možeš sresti živog čoveka pre end zona na levelima iznad 110 (plus je igra i inače setovana za solo PvE, skoro kao da igram običan RPG sa pojedinim MMO elementima). Isto je i sa kupovinom opreme, za najviše nivoe ima više opreme nego za sve ostale do njih u zbiru. Moja Elf hunterka trenutno guli 87. lvl na Laurelinu (engleski RP server), trenutno je u dolini Entvoša u istočnom Rohanu, Dwarf Champion mi je još na 30. lvl i sa njim pauziram, nešto me mrzi da se opet vraćam na sever, u Fornost i Annuminas, davno sam to prošao.

Link to comment

Fenomenalno!! Igrao sam se daaaavno bio je neki free trial, svidelo mi sto su ljudi(pravi) bili veoma pricljivi i pratili lore. Totalna razlika na spram nekih drugih mmorpga. :)

Još sam u šoku da izbacuju content i dan danas. 

Link to comment
46 minutes ago, Azdaja said:

Fenomenalno!! Igrao sam se daaaavno bio je neki free trial, svidelo mi sto su ljudi(pravi) bili veoma pricljivi i pratili lore. Totalna razlika na spram nekih drugih mmorpga. :)

Još sam u šoku da izbacuju content i dan danas. 

To je zbog toga što je igra bazirana na knjigama, a ne na filmu, pa se i okupila uglavnom čitalačka publika koja je Tolkina proučila od korice do korice. Takođe, mislim i da je uglavnom ekipa srednjih godina, pa otud i takva atmosfera na serveru - bez napaljene klinčadije, a može ti se ponekad desiti i da upadneš u sred neke ozbiljne diskusije o Tolkinu, pa nešto i naučiš. Dodatno, engine dozvoljava i da kupiš i koristiš instrument u igri, a da njime sviraš preko tastature, pa su ljudi pravili bendove i držali koncerte po Briju i drugim mestima. Odlična je zajednica stvarno, a tome su doprineli i developeri, koji očigledno i da poznaju i da vole Tolkinov opus, i tako i razvijaju svet, koliko je to moguće u 11 godina starom MMO-u. Neke stvari su zaista dobre, poput muzike ili dobro napisanog epic questa (naročito od Volume II, kada počne više da prati događaje iz same knjige, a ne izmaštane događaje na Severu), neke su manje dobre (ume da bude repetitivno i da ima grindinga više no što je zanimljivo, itd.).

 

Link to comment
18 minutes ago, Miljenko said:

Sada me terate da probam.:dry: Taman nisam skoro igrao neki mmorpg. Instalacioni fajl oko 25 GB. Idemo.:rolleyes:

Javi ako treba neki savet. Ume početak da bude prilično spor i dosadan, tek će se posle igra zahuktati. Btw, neke rase (High Elf, Beorning) će biti zaključane u free verziji, kao i masa drugog sadržaja, to se otključava ili parama ili grindanjem LOTRO poena u samoj igri (premda mislim da ih se ne može nagrindati dovoljno da se sve otključa + je i prilično dosadno).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...