Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Боља је петица, а када ти ја кажем да има јача игра него она у којој је главни јунак Србин, онда ти је ваљда све јасно.

Link to comment

nisam to igro :(

 

elem, za promenu, neke od zamerki - nekako mi je suvise skriptovano, znaci manjak improvizacije.

ako ukradem pandursko auto kao getavej kar, bezobzira na to ce me izvaliti i pojuriti.

nedostaje mi onaj dojaja momenat iz sent andreasa, da ako zderes ko svinja mozes da se nagojis do miralemovskih razmera.

bagovi su presmesni, malocas sam u akciji jedared sam ubio pomagaca, a odmah posle toga u sledecem pokusaju neki camuge ga roknu, i sta se desi - za svakog ubijenog dobijem 2, znaci umesto trojce, ima nas 5 ili 6, ne mogu svi stati u kola.

onda vozim i probijam se kroz hud kolima, a ovaj siroce trci za nama. dok je njegov dvojnik ili mozda cak dvojca sa mnom u autu :(

 

ali sve u svemu, potpuno je fenomenalna igra, toliko da ti nedostaci uopste ne smetaju.

 

ima jedan dojaja momenat gde ismevaju bunjuele i ostale artifarti pederase  :D

Link to comment

Bolje od just cause 2, koji je kao što svi znamo zlatni standard sandbox zajebancija? :fantom:

Just cause 2  :wub:  Vidim i trojka izasla :)

 

Far cry 3 i 4 uopste ne zaostaju previse. Cetvorka mi u pocetku nije legla jer mi se vise svidjalo ono ostrvo od Himalaja al sam se sad bas primio.

 

Ovo sam lako presao al mi je trebalo dva sata da nadjem gde da pokrenem misiju. Mislio sam da se slogirala igrica :)

 

Pre misije imas izbor da spalis drogu ili da je maznes jer nacija nema para pa steta da se baci :)

 

al iz nekog razloga uvek uzivam u misijama spaljivanja droge

 

 

 

 

edit: ako je neko igrao FC4 u cemu je fora sa masovnim ubicom? Mogu slucajno da nabasam na njega il cu ga neminovno sresti tokom igre? Hteo sam da vidim na netu gde je al mi glupo da se spojlujem.

 

edit 2: molim da eventualni odgovor bude sa sto manje spojlera :)

Edited by katamaran
Link to comment

 

trevor je moj idol, sve sad radim da budem kao on.

 

+1. U danasnjem svetu samo zelim da uzmem snajper, pridruzim se Cletusu na terasi propalog motela i gadjam prolaznicima u gume. 

Link to comment

Vindication.jpg

 

Ja izabrao onaj drugi kraj, u mom headcanonu sad ih tornado prati dalje po svetu, gde god da pođu  :evil:

 

+1

 

Drugi kraj sam odgledao na tjubu. Objekitvno je bolji i smisleniji, da je u pitanju film nema dileme sa kojim krajem bi išao. Ali pošto nije u pitanju film nego ja odlučujem fuck you bjačez, u mom canonu moja maksina to jednostavno ne mož da uradi pa nek padaju proklete sikire™ sa neba. 

 

Sve u svemu - ako bi LiS posmatrali objekitvno kao svaku drugu igru (ili ako baš insistiramo da budemo cinične seronje) imalo bi se tu štošta zameriti. Ali jebeš to, ovo mnogo bolje šljaka kad pristupimo skroz iracionalno i vežemo se za likove i dopustimo da nas pukne right in the feels i sad nam treba par dana da se oporavimo i vidimo kuda dalje odavde...  :cry:

Edited by Ruxin
Link to comment

 

al iz nekog razloga uvek uzivam u misijama spaljivanja droge

 

 

Padoh na zenske suze i odlucih da odigram pro drugs misiju. Sad mi zao sto sam do sad spaljivao :(

 

 

Od 1:24 je zanimljivo. Ugasena ventilacija u fabrici opijuma pa se malo zamantalo u glavi :)

 

 

Edited by katamaran
Link to comment

22. decembra počinje velika zimska rasprodaja na stimu - planirajte/štekajte/žickajte na vreme!

Jebo nas Steam kada kao tetke zagledamo one reklamne flajere da vidimo ima li akcija i popust na Persil ili eventualno junetinu. Edited by Razzmatazz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...