Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

nprhttp://www.amazon.com/JiMarti-Aviator-Sunglasses-Spring-Colors/dp/B0016P39NI/ref=pd_sbs_shoe_4ilihttp://www.amazon.com/Neewer-110CM-Collapsible-Multi-Disc-Reflector/dp/B002ZIMEMW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1378201169&sr=8-1&keywords=neewer+110cm+43+5-in-1+collapsible+multi-disc+light+reflector

Link to comment

meni stizale i ne knjige, sad neće ni knjige:cry:

We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order.
Link to comment

ne, pokušao knjige i one dve andromolje s linka iznad. i neće. poslednje što mi je stiglo su neke pantalone i od tad sam mrtav za amazon. do tad je bilo minimum 5+ porudžbina i sve je uredno stizalo.

Link to comment
Bem li ga, kod mene kaže da je ok za oba ta linka što si ostavio,... možda proveri svoj profil ili tako nešto :)Capture.JPG
I kod mene, ali to je Amazon Prime, on se plaćaПослато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

hvala drugari, možda hoće da me navuku na taj amazon prime, proveriću. profil proveravao više puta. jedino što mi pada na um je da možda ne prihvata porudžbinu sa iPada i ostalih mobilnih uređaja :lupamgluposti:

Link to comment
  • 1 month later...

Ja sam sinoć pokušao da poručim nešto sa amazon.de. Isto mi je prikazivao da "Amazon prime" šalje u Srbiju i to za dž. Ali kada sam došao do adrese prikazao mi je da ne može kod nas. Biće da korisnik mora da ima Amazon prime članstvo.

Link to comment
  • 1 month later...

Pokušavam da platim knjigu na Book Depository, karticom Visa Virtuon od Rajfajzena, (koju sam već koristila na BD), ali mi server odbija kupovinu.Da li razlog može da bude to što kartica ističe 12/2013? Aktivna je, nije čak ni počeo decembar, mesec u kome ističe, novu me nisu ni zvali da podignem...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...