Jump to content
IGNORED

"The Hobbit" by Peter Jackson


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    59

  • Аврам Гојић

    58

  • Weenie Pooh

    47

  • ToniAdams

    44

mene smorilo sto sam izabrao greskom 3d predstavu, mrzim 3d. mrzim i ljude koji kasne u bioskop i jebenu decurliju iz mekdonaldsa i 14-godisnjakinje. given the circumstances, jos je i pristojan film bio

Link to comment

vilovnjakinja je skroz :wub: ali su joj one "romanticne" scene skroz bljuczmaj je kul, istina, ali i ta scena mi se cini bespotrebno predugackom. zapravo, i ostalo je manje-vise ok, Bard mi je gotivan, scenografije su i dalje da te ostave bez daha, sve je pristojno uradjeno...samo bre smara, napravili su vezivni film od 3 sata

Link to comment

Dakle, stvarno ima barely legal hot dwarf on elf akcije? Rušitelji tabua... Meni zvuči temeljito glupo, ali da ne pljuckam kad još nisam pogledao...I da li je moguće da se film završava tako što Smaug poleće u pravcu Laketowna? Možda je to OK za ovaj film, ali zar neće biti antiklimaks u trećem delu ako zagine u prvih 10 minuta? Zar se neće ljudi osećati kao da su džabe čekali godinu dana?

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
tako nekako. ali zmaj je dosadan
Secam se kad sam pokusavao na faksu da citam Hobita, nije islo, jednostavno knjiga za mladje uzraste. Mislim da je to jedan od problema ovih filmova - prave se da lice na LOTR iako su drugog tipa. To i razvlacenje do zla boga. Umesto 30minutnih neprekidnih scena akcije mogli su da razviju pricu, poput sranja koje je spopalo glavnog vilovnjaka pa je onako poludijo. Tri jebena sata jednog od tri dela Hobita :wacko:
Link to comment

Naravno da je ubačeni lik, direktno sa Lost ostrva. (Ali Legolas je po knjizi bio u Hobbitu, tj. u Mirkwoodu u vreme dešavanja Hobbita, samo se nije imao šta da kaže.)Shan Jan je 100% u pravu kad kaže da na silu od Hobbita prave LOTR, to je bio moj glavni utisak posle prvog filma. Osnovni holivudski princip je da se nikako ne kolje koka koja nosi zlatna jaja, nego se gurne u neki life-extension chamber koji će je naterati da živi još hiljadu godina, makar grebala po staklu i cvilela "Kill meee..."

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...