Jump to content
IGNORED

"The Hobbit" by Peter Jackson


Аврам Гојић

Recommended Posts

moguće da su zaključili da mali i debeli patuljci zarasli u bradu nisu dovoljno fotogenični da nose film koji računa i na publiku koja nije tvrdokornp tolkin fan orjentisana. novo vreme, nove generacije, novi običaji jbg.
Ako su to zaključili, to je čisto ludilo. Ljudi koji dođu da gledaju film o patuljcima i hobitima nisu spremni da gledaju patuljke koje liče na patuljke? :blink:Kako su onda podneli npr. Gandalfa, zašto ga nisu obrijali i uzeli da ga glumi npr. Leonardo Di Caprio?Pade mi sad na pamet onaj crni nordijski bog u Toru... sve mora da se podredi senzibilitetu XXI veka, šta li.
Link to comment
  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    59

  • Аврам Гојић

    58

  • Weenie Pooh

    47

  • ToniAdams

    44

Ako su to zaključili, to je čisto ludilo. Ljudi koji dođu da gledaju film o patuljcima i hobitima nisu spremni da gledaju patuljke koje liče na patuljke? :blink:...
ludilo iz čijeg ugla? ako filmovi budu finansijski uspešni iz ugla producenta mogli su među patuljke staviti i spice girls. pitanje je da li bi film koji bi bio verniji knjizi uopšte isplatio sebe a mnogi fanovi bi opet našli zamerke. ako ne možeš ugoditi svima ugodi najvećem mogućem broju ljudi.i opet, nerviranje za tvrdokorne fanove je garantovano, najbolje je da se prave da filmovi uopšte ne postoje.
Link to comment

Ludilo iz svakog ugla. Ako pri kastingu razmišljaju "Ne može patuljak da bude neki dlakavi matori bradonja, moraju klinke da se lože" onda je to vrhunac kretenizma. Kao ona priča Kevina Smitha kako mu je neki lik nudio da režira film o Supermenu, ali obavezno na kraju mora da se bori sa džinovskim paukom :D

Link to comment

gledala 3d..... daklem, vizuelno - jako lepo.. ali sam sve vreme imala utisak da gledam super zabavan animirani film iz bliske buduchnosti... svaki detalj je tako savrsen da sve izgleda ko iz crtanog filma

Link to comment
gledala 3d..... daklem, vizuelno - jako lepo.. ali sam sve vreme imala utisak da gledam super zabavan animirani film iz bliske buduchnosti... svaki detalj je tako savrsen da sve izgleda ko iz crtanog filma
Gledao "obicnu" verziju.Osecao sam se kao kada kao klinac prvi put citao Hobita. Jos bolje, neki detalji koji su u knjizi samo nagovesteni (sastanak Belog Saveta, otkrivanje senke u Dol Guduru, Radagstova uloga u svemu tome) su ovde prikazani. Odluka da se pravi triologija je mislim sasvim ispravna, Sve u svemu, odlican film, osim par scena akcije koje isforsiranom spektakularnoscu ubijaju "suspension of disbelief" (ali ne toliko koliko sam strahovao na osnovu trejlera). Edited by Radagast
Link to comment
sklon sam da poverujem coveku sa nikom radagast kad se radi o ovom filmu :fantom:
radagast mi bio ultra kool, inace, za razliku od filma.... stos mene tice, vrlo se nadam da che naredni delovi biti manje animirani/kartuniš
Radagastphoto-thumb-3874.jpg?_r=1355073081NOTRadagast220px-Radagast_the_Brown_Hobbit_promotional_photo.jpg:lolol:
Link to comment
A sta mu je to, neko chokanjche sa brljom?
Ne, to je lek za jeza (ne zezam te). Inace, ako se moze verovati Sarumanu, moj istoimenik iz filma ne koristi brlju vec svakojake pecurke (otuda ne cudi sto ga Hippie gotivi).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...