Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

Stavio točkove na skije i napravio nestabliniju varijantu rošula... Da je bar točkove stavio na početak i kraj, čime bi dobio veću stabilnost i manje bi ličilo da rošule za idiote, stavio ih je skoro u sredinu, jer mu je tako bilo lake da izdrže težinu...

 

Oblači se kao kreten, pravi pronalsake kao kreten... Konkluzija se sama nameće...

  • +1 1
Link to comment
Stvarno je jedinstvena pojava vidjeti lika koji se sa koliko, 50-60 godina loži da je Bart Simpson pomiješan sa deda Rikom. 
dje on isho ushkolu, zna li se? ima li makar drushtvenu gimnaziju, s obzirom koliko se qurchi elementarnim terminima :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Koji on jebeni diznilend ima u glavi, to je strašno. Potpuno izolovanog mozga, napuderisanog nosa i zaštićenih leđa već više od četvrt veka. I ne vidim da će ikad to da prestane, čak ni kad jednog dana dođu "neki novi", sigurno će i sa njima da napravi dil i da kaže "ja sam uvek bio za promene, ustvari sam sve vreme tajno radio protiv monstruoznog Vučićevog režima". 

  • +1 5
Link to comment
45 minutes ago, gospa buba said:

dje on isho ushkolu, zna li se? ima li makar drushtvenu gimnaziju, s obzirom koliko se qurchi elementarnim terminima :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

Munze Konza

Link to comment
 
Munze Konza
zemunsku? ajebiga, valjda se nije ni sve sprzilo opijatima, ostalo par definicija i da prepozna oblast. ima smisla :unsure:

kako je to lepo kad chovek nishta ne zna, a dusha ishte. a ni ne mora mora da zna.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...