Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

1 hour ago, radisa said:

Sadtanu se Vulin i Mitrović i mogu da igraju fudbalsku utakmicu... :fantom:

 

Kao svojevremeno Srbija i Crna gora protiv Bosne i Hercegovine, jedino što se Mitrović još nije raspao...

Link to comment

Ja sam samo na preskok slušao, malo ovu mučenicu što njavljuje, malo njegove fantazije. 

Apolon je kaže on bolji od Netfliksa i ostalih svetskih servisa u svim kategorijama, ima više sadržaja.
Netflix recimo ima budžet od 17 milijardi dolara za produkciju originalnog programa ove godine, a ovo njegovo smeće nula, samo reciklira stare filmove i serije, ne bih se kladio ni da ima prava na sve to. :lolol:

Edited by mraki
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Upravo tako. Na Apolonu ima ok naslova (iskreno) kao sto su Supernatural, Chuck, Killing Eve, ali sve j dostupno nekako okrnjeno sa po sezonom ili dvem i ako su vecina serija odavno zavrsene. Za nesto sto kosta 700-800 dindzi, ovo je i skupo s obzirom na naslove koje nude i izostanak Smart TV aplikacije. HBO GO nudi duplo vise i bolje sadrzaje za slicnu cenu. Plus sve titlovano ili sinhronizovano i u 1080p.

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

(Sticajem okolnosti danas sam gledala dnevnik na Pinku)

U prilogu o poršeu Marinike Tepić, puštaju snimak izjave Verice Barać, sa njenom slikom, a dole potpisano "predsednik saveta za borbu protiv korupcije". 

Link to comment
9 minutes ago, Tihajeza said:

(Sticajem okolnosti danas sam gledala dnevnik na Pinku)

U prilogu o poršeu Marinike Tepić, puštaju snimak izjave Verice Barać, sa njenom slikom, a dole potpisano "predsednik saveta za borbu protiv korupcije". 

AV uradio resurection nad Vericom? Ili je Mitrović necromanser?

 

Jbt, bole ih kurac, ko da njihovi brači znaju ko je Verica, ako i znaju ne znaju da je umrla, a ako i znaju, bole ih kurac...

 

Da ne ulazim u problem kakve veze ima pokojna Verica Barać sa Marinikom Tepić, verujem da bi mi mozak eksplodirao od logike...

 

I druga stvar, stvarno me zanima, zašto je sramota imati pare u ovoj državi ako si protiv vlasti, a nije ako si u vlasti... Zašto je sramota voziti Porše?

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, radisa said:

bole ih kurac, ko da njihovi brači znaju ko je Verica, ako i znaju ne znaju da je umrla, a ako i znaju, bole ih kurac..

 

Ali bukvalno ovo. Isti pricip primenjuju na sve.

Link to comment
3 minutes ago, hefaca said:

Zasto moraju da imaju Porse?

Seljana

A zašto da nemaju, ako su pošteno zaradili? Ne prozivaju na pinku Marinku da je seljanka jer vozi Porše, nego da je lopov jer vozi Porše...

 

Na stranu da ne vozi Porše, nego Polo, to uopšte nije bitno za poentu, jer sve i da je došla u Poršeu, ako je pošteno zarađen, nije bitno... AKo je ukrala, onda je hapsite...

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, radisa said:

zašto je sramota imati pare u ovoj državi ako si protiv vlasti, a nije ako si u vlasti... Zašto je sramota voziti Porše?

 

Stvarno pitaš?
Ako si protiv vlasti a imaš pare onda si ukrao.
Ako si u vlasti onda nemaš pare, već samo ljubav prema Srbiji i borbu protiv onih kojima smeta jer smo jači nego ikada.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, salerokada said:

Pitaj to tasta. :fantom:

:D

Tast mi se okrenuo, poslednjih par meseci... :(

 

Kaže da ne može više da ga sluša kako lupa gluposti...

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Tast mi se okrenuo, poslednjih par meseci... :(

 

Kaže da ne može više da ga sluša kako lupa gluposti...

No way. :ohmy:

Tek tast se okrenuo, ali sam npr ja u redu za vakcinu zimus slušao babe kako govore o Vučiću sa strahopoštovanjem.
Sve u svemu, nema poente pitati šta je problem u Poršeu. Problem u Poršeu je što radi posao. Da ne radi posao, guslali bi neku drugu priču. Svima (ovde) je jasno zašto i kako to rade i koja je tu uloga Pinka.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...