Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

9 hours ago, Frank Pembleton said:

Jel Mira nešto pametno rekla?

Npr. : Jebao vas AV da vas jebao!

 

To i mene zanima.

Mislim, u kom svojstvu je bila tamo posle svega?

Link to comment

Da sam Sholak kupio bih nekog njihovog za velike pare... Babic je sad jeftin, Jutka i svi ostali odbaceni... Doveo Boska, Djilasa, Sandu, Sergeja, Sasu Popovica... U publici bi se neko onesvestio... Iznajmio osamnes kamiona da voze po Srbiji reklamirajuci goste i porazio hit tvit.. Bio bi to start uvoda u pocetak kraja!

Link to comment
3 hours ago, hefaca said:

Da sam Sholak kupio bih nekog njihovog za velike pare... Babic je sad jeftin, Jutka i svi ostali odbaceni... Doveo Boska, Djilasa, Sandu, Sergeja, Sasu Popovica... U publici bi se neko onesvestio... Iznajmio osamnes kamiona da voze po Srbiji reklamirajuci goste i porazio hit tvit.. Bio bi to start uvoda u pocetak kraja!

:lolol:

a teme emisija da budu, poreklo vrsta, osnovi biologije, poznavanje fizičke kulture... 

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

nepoznavanje saobraćaja 

odlično!

 

ja sam sve ubeđenija da ih se može nadvladati isključivo nadrealističkim metodama.

Link to comment

Hit tvit tropa

Dakle, ako olja nabavi seselja, tepicku i basaru u prvoj... Sergeja, krla i lutovca u drugoj, sandu, milicku i djilasa  u trecoj .. Eto vucka u cetvrtoj...

Link to comment

Ako vucko krene zestoko pa se

dnicu vlade prenese u studio pinka u ned u 9 pm (picki materinskih) ili ne daj boze kzs preseli sa sve gocom, barbarom ckonjevic i n1, onda bih u 8.55 promenio temu u ekologiju... Djurdjevak nedjelje

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Jebo to, najavljen fajt Karleuša/Masnokosi

koliko paralelnih borbi moze raspali narkoman paralelno da vodi ? 

 Karleusa pominje cerku masnokosog u kontekstu pusenja i najavljuje video istog :jerry:

Link to comment
Just now, jorma shparga said:

koliko paralelnih borbi moze raspali narkoman paralelno da vodi ? 

 Karleusa pominje cerku masnokosog u kontekstu pusenja i najavljuje video istog :jerry:

Nadam se samo da nije tizer, da nije sve najbolje u trejleru. Obećava solidnu krljačinu, samo da ispoštuju najavljeno. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...