Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

2 minutes ago, stoka said:

Uključenja gledalaca dominiraju jer ovde nema Olje da sankcioniše nebojše iz Beograda i slične botove ...

evo gledateljka nije razumela koncept emisije, ne vidi tablu, glasa za anu brnabić :lolol:

Link to comment
Koliko je jezivo i jadno ovo sveukupno, jedva sam minut izdržao.
Bukvalno sve, od naziva i koncepta emisije, scenografije, pa sve do voditeljke i gostiju.
Miru nisam ni čuo, premijerka nešto trabunja.
Ja odgledala 10 min, merila sam : ))
Sacuvaj boze lupetanja i baljezganja, a najvise sam bila usredsredjena na izrazavanje i gramaticke greske nepismene nam predsednice Vlade

Placi, placi voljena zemljo!
Link to comment

Brnabićka se davi i guši čim treba da izgovori rečenicu sa više od 5 reči, Mira ga tupi ko niko, Krlo ispade Ajnštajn za sve.

 

Upravo neka baba kenja po AV-u, i ne uspeše da je ukinu pre roka :) :)

Link to comment

I jos jedan utisak (a nedelje kako drugacije [emoji3]) opet vezan za predsednicu Vlade..na svaku temu ili predlog komentarisla je u stilu kako je sokirana i zapanjena tom pojavom i sta se sve ovde desava...a okomila se i na Jeremica i rekla kako je prestravljena jer je on povezan sa tamo nekim Amerom... bla bla

Ali prestravljena ...jbt strasno!

 

Dovoljno mazohizma od mene

 

 

 

 

Link to comment

premijerka se nada da će insajdr da istraži odakle lova sunđer bobu :D šta sprečava tužilaštvo da se time bavi, smešne priče, vrana vrani oči ne vadi, što bi rekao naš pametni narod, na kraju će kada padne ova vlada nahebati samo neki alavi bolid poput dulića, tipujen na vulina i keramičara, ostali će se elegantno izvući kao ugledni buržuji...

Link to comment

Mira je "kreaturni ambasador" kao da se usrala u stidiju, dok Krlo tek treba da postane nešto slično, zato je tako kiselo gleda.

Ova brnabićka ima da sjebe AV-AV, eto samo tako dok ga brani.

Link to comment

za sledeću emisiju, kao najjača konkurencija utisku, mogu da dovedu najjaču postavu

vučić i srbljanović

 

(to mislim da bih i ja gledala umesto utiska)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...