Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

Pisma Keni su, onako, opsta mesta sa par hiperbola

 

Umesto da održiš reč pa da mi pišeš kao što si obećao, što ja shvatih kao pretnju i očekivah udar groma, a ti ispusti juče onaj puvonjak od teksta i nestade kao voda u pesku... Pa ne sme, dragi Keno, poslanik Demokratske stranke da bude tronjara, snajka ili pobegulja! Ti si u stvari kao onaj robot iz vica koga trčeći juri Nišlijka i viče za njim: "Bate, baterije za bežanje imaš, a za ostalo niš"...

Zato i kruži legenda da mobilni nosiš u gaćama kako bi ti tamo bar nešto proradilo, naravno kad ti baterija nije prazna.

Vidi Keno, dragi, ako hoćeš sa mnom da se dopisuješ moraš da imaš talenat, brzinu i hrabrost, a ti ništa od tih osobina nisi video čak ni na filmu, a literaturu da i ne pominjem. Kako te samo nije sramota da slobodno šetaš ulicom, doduše sa više telohranitelja nego što opština ima građana? Ja da sam na tvom mestu, sam bih otišao u policiju i prijavio se a pre toga otišao kod nekog popa da bar njemu priznaš i ispovediš grehe i šta si sve radio u bludim noćima sa razgolićenim i razuzdanim starletama.

Legenda kaže da ste golišavi trčkarali i prizivali kišu. A za to vreme su te, dragi moj Keno, gladni građani nemo gledali i prezirali, a na čije si vapaje ostajao nem. Nisi bio nem zato što si gluvonem, već zato što si od mamurluka i starletanskih bahanalija toliko obeznanio da si u kola obično ulazio kroz gepek i to onih kola u koja si sipao i po 400 litara benzina po jednom punjenju.

Ali, znaš ti da savest danas nije mnogo na ceni i da bi je ti i sutra prodao za 343 piva koliko možeš da potegneš za samo jednu jedinu noć. I to da platiš onim parama koje su opštinu i građane odvele u ovako velike dugove.

 

 

Pisma Rodicu pice non-stop na svim pinkarama, strasne su to stvari

 

 

 

Rodiću,ovo je naša zemlja slobodna i suverena a razumevanje toga je ono po čemu se ljudi razlikuju od pečuraka.

Pečurka nema ni zastavu, ni himnu, ni slobodu, ni nadu, a može da iznikne u svakakvim uslovima, ali možda sve to tebi i nije toliko značajno, jer ako se zarad malih sitnih interesa možeš okrenuti oko svoje ose više puta, više čak i od suncokreta, onda pomoći nema ma gde je tražio.

Svi u Srbiji znaju, i mi domaći, ali i svi stranci, koliko si se puta okrenuo i obrnuo oko svoje, ali i tuđih osa, da si mogao i patentirati motorni suncokret sa i bez "solarne pobude", pritom kad pominjem solarno, ne mislim na sunce. 

 

Rezultat svih tih 50 godina i nebrojanih funkcionera bio je vidljiv i to veoma vidljiv, ali u smislu jedne velike megavidljive deponije pune nemara, nebrige, prljavštine i otpada.

Stop,Stop,Stop! Rekoh stop! Sad je dosta, pa makar bilo i od umobolnog i retardiranog Rodića.

Kupaš li se Rodiću ili se samo zapiraš kad dolaze gosti, imaš li kupatilo kući ili i dalje koristis lavor, koristiš li struju ili si još, na svećama i furuni? Ne pitam te ovo Rodiću, zato što me zanima već da građani Srbije upoznaju tebe i takve koji nas pet decenija vuku unazad i kad god se pokrenemo pojave se, male prljave kratkonoge smrdibube poput tebe koje bazde na švarglu i imaju zadah trule prošlosti, koja je celoj jednoj generaciji otela mladost svojom zlobom, pohlepom i podmićenim stavom.

 

 

 

Link to comment

"Aleksandar Rodić, ta čudna mešavine tarantule i kriminalca" :isuse: Posle te rečenice ide snimak nekog ko liči na Rodića kako šmrče crte kokaina sa stola. Sve to u jebenim vestima...

 

Mislio sam da sam sve čuo i video u ovoj zemlji, ali sam se očigledno prešao.

I tako cu ja sutra dok budem cekao bus u mom selu cuti razne price a jedna od njih ce biti:"Jao vidi sta mu ti narkomani rade,mora se Vucic izboriti sa njima" itd..Mi ovde mozemo da se sprdamo sa Pinkom,ali oni imaju ogromnu moc nad masom ljudi.
Link to comment

Ja sam i dalje ubedjen da sva ova saopstenja pise jedna ista osoba.

 

ma jok, seo Željko, uzeo svesku, zaoštrio olovku i piše li piše. Bilo bi interesantno videti da li mu uopšte jave da će nešto poslati u njegovo ime ili sutra neko od njegovih to pročita u novinama, pa mu prepriča

Link to comment

ne bih ja iskljucio mogucnost da masnokosi pise bar deo odmah po dopingu !

ima ovde momenata koji su podvuceni belim bez ikakve sumnje... :naughty:

Link to comment

Željkova saopštenja imaju taj unikatni stil tako da, čak i da piše neko drugi, svaka mu čast što je mečovao lik i delo. 

 

Nebitno je da li ovo piše Željko ili neko drugi. Zašto se time bavite uopšte? 

 

Ono što je važno je da svojim postupanjem kupuje sinovljevu slobodu. 

Link to comment

Ja sam i dalje ubedjen da sva ova saopstenja pise jedna ista osoba.

Apsolutno, u saopštenju ima dosta insajderskih informacija, koje ne može ovaj da zna ... on možda doda neku rečenicu i potpiše saopštenje ...

 

Ali ono što govori kako funkcionišu sve vlasti u Srbiji je pominjanje silnih mirkovićevih finansijskih mahinacija. Bez sumnje, to stoji, ali on je to sve činio upravo dok je bio lojalni član njihove stranke. Drugim rečima, dok si naš, kraduckaj ili zahvataj lopatom, ali moraš da daješ deo i budeš dobar. Čim se odmetneš, vadimo dosije sa tvojim nepodopštinama iz fijoke ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...