Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

  • 1 year later...

Mora da se masnokosi navukao na neku nespavalicu...

 

inace ove nedelje ( ne znam kad je pocelo to svitanje) ga gospodin Rankovic :isuse:  sije skoro duplo u terminu od 5-7  :0.6:

a jebe ga uz to i repriza reprize Policajca s Petlovog brda od 5 na RTS-u

 

 

sve u svemu menjaj hemiju cim pre!

Link to comment

+1

 

Ko se budi u 4 ujutro da ide na šljaku, tom ne treba jutarnji. Taj bolje zna kako stvari poput prevoza funkcionišu u gradu u ta doba i kakvo je vrijeme napolju od Sarape i Dee koji sjede u toplom studiju.

Link to comment

Jutros u 6 i 15 Andreja Mladenović u tom predjutarnjem. Ovo će izgleda biti neka kampanjska forma u svrhu "vidite kako mi radimo od pola 5 a ne ko neki što ustaju u 11 pa piju kafu do 13" :isuse:

Link to comment

Jutros u 6 i 15 Andreja Mladenović u tom predjutarnjem. Ovo će izgleda biti neka kampanjska forma u svrhu "vidite kako mi radimo od pola 5 a ne ko neki što ustaju u 11 pa piju kafu do 13" :isuse:

Slušaj, bar ova Snežana ima iskustva oko tih "ekstremnih" jutarnjih. Ona je sve goste snimala u "normalno vreme"...
Link to comment

Vrlo je moguće da će se to snimati veče ranije nego govorim u koje svrhe bi se ovo moglo iskoristiti, koji bi rezon mogao stajati iza ovog. Ne vidim drugu svrhu, koga boli patka za pitanja gradske infrastrukture u 6 ujutro... :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...