Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Javlja mi se™ za slalom u subotu da Frida rutinski pobedjuje jer joj je rodjendan. Ima i domaci teren i ne bas ubedljivu Shiffrin, ali najbitnije je to sto joj je rodjendan. Timmy, nemoj da poslusas ovo. 

Link to comment

Ne znam, u slalomu sam gadjao Sifrin, Frida, Tina, Zetel, Hosp, Maria...

 

U veleslalomu Sifrin, Zettel, Feninger, Brem, Brinjone, Tina... Pa je ocigledno da ocekujem Mikaelin vikend :)

 

A sto se fantazija tice vidim danas da je slobodan Reichel i zamenim Bodea za njega. Krivo mi zbog Bodea, ali ne vozi uopste ne znam sta se desava... I nije mi jasno sto neko prodade Reichelta. Vidim da dosta aktivnosti ima na transfer listi, vi ste to iz vikenda u vikend menjali skijase? Ne mislim da je to pametna taktika... al mozda nesto propustam?

Edited by Timmy
Link to comment

Ja sam izbacila Reichelta zato sto je tehnicki vikend. Ionako sam ga i uzela tek pred pretprosli vikend. A da, neki od nas (ukljucujuci mene) menjamo 3-4 skijasa svakog vikenda, u zavisnosti od discipline koja se vozi. Sta ce mi u timu brzasi ako nece ni voziti, kad mogu da uzmem nekog npr. slalomasa koji ce da donese nesto tog vikenda? Bolje i necijih 10 poena, nego sigurna 0. Sledeceg vikenda cu tog slalomasa zameniti za nekog brzasa. Ja sam i na draftu uzela uglavnom dobre veleslalomase, zato sto je to bilo samo za trku u Soeldenu. Par onih koje ne zelim da mi neko ukrade drzim u timu uvek (obe Tine, jer jedna vozi sve, a druga sedi na klupi kad je slalom, ionako neko mora i na klupu), a ostali se menjaju po potrebi. Desi se da neko u medjuvremenu pokupi nekog kao sto je Reichelt, ali uvek od ostalih moze da se probere nesto solidno. Na kraju mi je takvo kombinovanje prosle sezone donelo mnogo vise poena nego sto bi ih doneo sam npr. Raichelt da mi je stalno bio u timu. (Do onog momenta kad je doslo do neke greske na sajtu, pa mi blokiralo ceo tim, tako da od januara do kraja sezone nisam mogla nista da diram.)

Link to comment

Sto se tice Bodea, on je pred sezonu nesto pricao da planira da se posveti konjickom sportu. Mozda se posvetio. :D 

 

A od taktike ces odustati kad krenes da gubis svakog brzinskog vikenda kad ti se od celog tima budu takmicili samo Raichelt i Julia. :p

Link to comment

Ali ipak nisi bio najgori sa drzanjem Bodea, valteru je u timu Marlies Schild. :D

 

Edit: I ipak vas dvojica imate najvise pobeda u ligi. :isuse: 

Edited by Tolaa
Link to comment

Samo sto u narednih mesec dana nema nijedan cisto brzinski vikend :)

 

Gledaj kako ces proci vec sledeceg vikenda iako ima jedna tehnicka trka.

 

U prvoj voznji opet Brem odlicna, Tina sesta (sedma, ulete Hector sa samo 0.08 iza Brem) sa zaostatkom koji nije los, s obzirom da je imala nekoliko gresaka, ali dosta ga je smanjila u donjem delu staze. Solidna pozicija za napad na podijum u drugoj.

 

Edit: Opet Drev odlicna. 11. sa 1.11 zaostatka. 

Edited by Tolaa
Link to comment

Jesi imala ti Tessu Worley? I koga jos si prodala od ovih danas. Meni Mancuso odustade. Jos samo Fridu. A ti gomilu njih danas :)

 

 

edit: losa i Frida, jbga. A nije mi jasna Lara Gut. Pobedi u SG, a onda u GS ne moze ni u 15. A stavio sam je u pogadjalici.

Edited by Timmy
Link to comment

I ja sam stavila Gut, i to sam izbacila JLV zbog nje, nakon sto je pobedila u SG-u.

 

Imam Worley, Marmottan i Tine. Tanka sam za popodne, tu imam samo Henrika kom bas i ne ide u GS-u.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...