Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Odlicna Tina! :D

 

A ovo nije spust, nego neki super-mega-giga G! :)

 

Edit: Znala sam da ce Sejersted dobro da prodje cim sam videla da joj je brat pobedio u spustu na juniorskom SP jutros. Oni se ili istovremeno lome ili istovremeno dominiraju. Jos samo da sam stigla da je ubacim u top 10... Steta sto nije na podijumu, ali nije steta sto ju je Tina izbacila. :D

 

Edit 2: MIKLOS! :Hail: Nju sam stavila u top 10.

 

Edit 3: Fischbacher za Mariju! 

Edited by Naa
Link to comment

Bank je jos i dobro prosao, izgleda da nema preloma i povrede kolena, samo par dubokih posekotina.

 

Gut ide na MRI zbog bolova u kolenu, ali se nada da nije nista. Ona je bas imala srece, mogao je da bude gadan pad kad je izletela.

Link to comment

Uh, drago mi je za Banka. Bio sam ubedjen da je slomio nogu.

 

Za Gut sam se takodje uplasio jer ju je bas zabilo, valjda nije nista strasno.

Link to comment

Potrazila sam sad snimak, nema nista jos. Ako nadjem kasnije, okacicu ti. Ruzno je pao, odmah se uhvatio za nogu i delovalo je kao da je slomio nesto. I onda je tako lezao prilicno dugo, posto je bas dosta vremena trebalo da stigne pomoc, sto je bas cudno, pogotovo sto je bas u Kvitfjellu pre 5-6 godina Lanzinger imao onaj uzasni pad nakon kog mu je amputirana noga. Btw, on ucestvuje na Paraolimpijskim igrama. :)

Edited by Naa
Link to comment

Tini je izgleda bilo dosadno prosle sezone, pa je ove resila da da ostalima 2/3 sezone prednosti i tek onda se ukljuci.  :jerry:

Edit: A Maria je odlucila da saradjuje. :thumbsup:

Edited by Naa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...