Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Negde pocetkom prosle sezone (ili mozda pre dve sezone) pitaju Hirsera, posle prve voznje slaloma u kojoj vodi, ko mu je najopasiji protivnik u drugoj. A on kaze Mat. Svi se iznenadili, em je tek tada pocinjao, em je bio cetvrti posle prve voznje, iza Kristofersena i Svarca cini mi se (svakako bio 1 Austrijanac ispred i 1 ozbiljan protivnik). Tada sam pomislio verovatno zna Hirser sto to govori. I evo mali ove vec ove sezone jebe kevu. Fenomenalan je muski slalom. Ne pamtim toliki kvalitet kod tako velikog broja takmicara.

 

edit. vereras u Schladmingu novi okrsaj

Edited by Timmy
Link to comment

Odlican danasnji GS kod zena. Bilo suncano i odlicna vidljivost, pa bas bilo lepo za oko. A borba fenomenalna. Da ne pisem jos nista, mozda gledate sa zakasnjenjem, Svakako savet za pogledati.

Link to comment

Ovo šta ovaj čova radi je nenormalno, ne znam uopšte kakva je ličnost niti zašto ga ljudi mrze, ne pratim skijanje toliko, uglavnom odgledam samo vožnje, ali ovo skijanje prkosi zakonima fizike. Vraća se iz greške kao da je u baletankama a ne u pancericama na skijama u punoj brzini, plus ovolika snaga, kako mijenja stranu, kako skače sa kapije na kapiju, koliko nizak stav ima (što mu omogućava ove egzibicije)... Nestvarno. 

Kristoferson skija još ljepše, ali ovaj ludak je prosto kao Lebron, što ne može na finesu, izvuče na snagu. 

Link to comment

Mrze ga sto je S̶r̶b̶i̶n̶ Austrijanac. A da je fenomenalan, fenomenalan je. 

 

Zenska trka je bila odlicna, bas mi bilo zao na kraju sto Mowinkel nije uzela prvu pobedu, bas joj je malo falilo. Plus je sto je i Shiffrin ispala bar jednom ove sezone. 

Link to comment

Hirseru ovo 54. pobeda. Pa posto je prestogao Tombu sad se izjednacio sa Majerom na drugom emsto kod muskih, odmah iza Stenmarka kojeg nece stici sigurno.

 

Mene Kristofersen poceo da nervira. Jedini Norvezanin koji mi je antipatican. Poceo sam da uzivam kad se nervira sto ga je ovaj ponovo dobio,

Link to comment

Fenomenalna Nevena u SG u kombinaciji, Samo 2.6 sec iza Linzi (koja je odvalila sve). trenutno je 17, (gledam u snimku), presticice je nekoliko njih sigurno, ali ce biti sigurtno u 30 i odlican startni broj za slalom. Uz malo srece ide u 15. Mozda  i nesto vise... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...