Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

49 minutes ago, Tolaa said:

Kranjec na podijumu! :) 

Posle samo 16 godina postolje za Slovence u veleslalomu.

 

A Hirscher bi pobedjivao i da sjebe koleno jednom nedeljno, jebo mu pas mater. Doktor.

Link to comment
  • 3 weeks later...

I usred Nemacke, i usred Svajcarske, i usred Italije, i usred Hrvatske, i usred Finske...

 

Vece bi cudo veceras bilo da je neka Austrijanka pobedila usred Austrije. Ili bilo ko drugi ko se ne zove Mikaela Sifrin. U 9 dana ove godine ima 5 pobeda. 

Link to comment
Meni je Hirscher jedno 100x manje odvratan od nje. Ali jbg, ostaje samo da gledam i cekam da se zaljubi u nekog Kurta. Steta sto ce pre toga da porusi sve moguce rekorde.

Isto. Mnogo lakse podnosim pobede Hirsera. Plus on ima bar kakvu takvu konkurenciju.
Link to comment

Nevererovatno sezonu imaju i Hirser i Sifrin. 

 

Sifrin jebe kevu redom i samo cudo treba da je spreci da do kraja karijere ne prestigne sve pa i Stenmarka. A ove sezone verovatno spda i Tinin rekord za koji sam verovao da nece nikad pasti. Al bukvalno nikad. Medjutim....

 

Ali ipak mi je ove sezone impozantniji Marsel. Ima mnogo jaku konkurenciju u slalomu, al dzaba. Prosto mi zao onog Kristofersena iako mi je najantipaticniji Norvezanin. Covek daje, sto kazu fudbaleri, bukvalno 120% sebe, al nije dovoljno za ovog majstora.

Link to comment
2 hours ago, James Marshall said:

Vozi "na glavu" bukvalno, rizikuje, ali zbog toga ima brzinu, a ima moć vraćanja iz greške kakvu ja do sad nisam vidio. Plus je jak kao konj, očigledno. 

 

Pretprosli slalom je tek bio neverovatan. Ja onako izvlacenje posle gresaka nisam video a da je takmicar pobedio, Rusi covek zakone fizike. Neverovatan spoj snage i tehnike.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...