Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Odlicna Ilka i danas. Savrseno odvezen deo izmedju poslednjeg prolaza i cilja. I drugi globus je blizu sad kad je Gut out, a Weirather iza danas.

 

Edit: Treci, nisam racunala kombinaciju. :)

Edited by Tolaa
Link to comment

Zajebana staza danas. Dosta brza nego juce, a zahtevna tehnicki. Ilka se izvukla 3 puta, od toga dva bas za malo.

 

Edit: A tek Brignone kako se izvukla! :D I jos uspela i da ostane u igri, ali valjda ne moze da vozi slalom 1.29 brze od Ilke.

 

Pih, Gagnon, samo 0.22. <_<

Edited by Tolaa
Link to comment

Jos jedan podijum za Ilku, i kombi kup. :)

 

Brignone jos jednom odlicna u slalomu, bilo bi lepo da se sledece sezone ukljuci u borbu za overall.

 

Shiffrin 29 pobeda u 100 startova.

 

Dosta za danas, necu se vise dopisivati sama sa sobom ovde. :)

Link to comment

Da krenem ja redom, tek stigoh sve da pogledam od ovog vikenda (jos samo ombinacijski slalom da zavrsim). Prvo Ilka i Bostjan :Hail: :hail: Nisam mogao da pretpostavim da ce Slovenija tako brzo posle odlaska Tine imati velike sampione. Kad maltene niotkuda ilka, a evo ga i Kline. Mislio sam da je prvi deo sezone samo trenutna vrhunska forma kod Ilke i resio da uzivam dok traje. Ali ona celu sezonu izgura maksimalno. Nadam se da ce i bar 1 globus uzeti.

Link to comment

I iznova me Nevena iznervirala. Imala je jednistvenu priliku da lagano udje u 15 u obe ove kombinacije. Ova mala Leona iz CRO oba puta u 20. Ala razvali Sifrin, jako blizu pobede u kombinaciji (izvinjavam se zbog kasnog komentarisanja, meni jos nije gotova trka :D

Link to comment

Uzece Ilka globus i u spustu skoro sigurno, treba joj 63 boda u preostale dve trke da ga i teoretski obezbedi, i to pod uslovom da Goggia oba puta pobedi. Vise niko ni teoretski nije u konkurenciji.

 

Ed: 63 umesto 67.

Edited by Tolaa
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...