Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Do kraja su ostala po 2 slaloma, veleslaloma i spusta, 3 SG-a, dve kombinacije (ne znam jesu li sa spustom ili SG-om) i veceras paralel slalom. 80 bodova je razlika i mislim da obe imaju podjednake sanse (Shiffrin vece ako su SG kombinacije). Pod uslovom da je Gut zdrava, naravno. Ja navijam za Laru, ali nijedno nece biti nezasluzeno.

 

Gut ne ucestvuje veceras u gradskoj trci (koja je meni na 15 minuta, pa cu da idem da gledam, sto verovatno znaci da Shiffrin pobedjuje, izvini Mauci), tako da ce razlika od veceras biti i veca. 

Link to comment

Tek sad sam videla ovo. Bilo je super, ove gradske paralel trke su mnogo bolje uzivo nego na TV-u, mnogo se bolje moze ispratiti, za razliku od obicnih trka koje su lakse za pracenje preko TV-a. Jedino sto sam se smrzla.

 

Pocelo SP danas, Schmidhofer uzela zlato u SG-u. :isuse:

Link to comment

Posle kombinacijskog spusta, Ilka druga, iza Goggie. Mada mislim da ce i one i Gut ostati bez medalje, premale su razlike u odnosu na slalomasice, Gisin i Holdener bi morale da uzmu medalje, a ni Kirchgasser nije daleko, mozda i Barthet. Ne verujem da ce neka od brzasica.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...