Jump to content
IGNORED

Teniske legende


Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

ma te liste su nebitne, kao sto rekoh pre godinu, dve, kada se nole bude povlacio nece postojati ni izmisljena statistika u kojoj on nece biti ubedljivo prvi.

  • +1 1
Link to comment

Ilija stari prdonja Nastase, proskribovani hejter i bivsi balkan gout.

valjda jedini lik kom je oduzeto mesto u svecanoj lozi vimbldona.

 

pozdravlja ga Jan Kodes

Link to comment

mozda ce nekog zanimati,

prvi reketi sveta u medjuratnom periodu

 

1919. Johnston

1920. Tilden

1921. Tilden

1922. Tilden

1923. Tilden

1924. Tilden

1925. Tilden

1926. Lacoste

1927. Lacoste

1928. Cochet

1929. Cochet

1930. Cochet

1931. Tilden / Cochet

1932. Vines

1933. Crawford

1934. Vines / Perry

1935. Vines / Perry

1936. Vines / Perry

1937. Budge / Vines / Perry

1938. Budge

1939. Budge

  • Hvala 1
Link to comment

Nisam znala da je Borg bio ovoliki ludak. Njegova druga zena Loredana Berta, italijanska pevacica, sa kojom ima sina Robina, izdala biografiju "Traslocando" u kojoj opisuje kako su se upoznali i kakav je zivot bio sa njim, kokainskim ovisnikom. 

 

Loredana ne prihvata takav život, a nakon jedne ozbiljne svađe, Borg iznajmljuje ceo sprat hotela kako bi ga napunio prostitutkama koje pozivaju Loredanu da se pridruži orgiji. Pozvala je limuzinu i odvezla se... 

Spoiler

image.png.01da7a6af1c4b736442d1728498efbbf.png

 

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2023&mm=06&dd=26&nav_id=2356861

Edited by Serena
Link to comment
  • 2 weeks later...

Gledam sad ATP records po raznim stavkama, koji su ludaci ova trojica :gospode: plus tako neki rekordi Konorsa, npr. po broju titula. Za klince poput Alkarasa, Sinera i Runea izgleda bas ko pogled iz zablje perspektive.

Link to comment

sad sam pregledao extended highlights finala slemova koje je gubio od vavrinke. kako je stanimal tada igrao ono je zver nad zverima.. nije bilo resenja za njega

Link to comment
5 hours ago, Lancia said:

Gledam sad ATP records po raznim stavkama, koji su ludaci ova trojica :gospode:

 

Gde gledaš? Ja posle svake nove titule prošetam kroz ovo. So soothing tj. milina jedna po naški. 

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, Tsai said:

sad sam pregledao extended highlights finala slemova koje je gubio od vavrinke. kako je stanimal tada igrao ono je zver nad zverima.. nije bilo resenja za njega

 

On kad je bio u fokusu i u formi je bio strasan igrac, ubijao covek na snagu a igrao i lep tenis. Steta sto je celu karijeru tako malo debeo, mislim da je to jedan od glavnih razloga nekonstantne forme jer ne mozes svaki drugi dan satima trcati i sibati lopticu ko manijak sa 10+ kila viska

Link to comment
6 hours ago, peralozac said:

 

Gde gledaš? Ja posle svake nove titule prošetam kroz ovo. So soothing tj. milina jedna po naški. 

Isto, Skuvam kafu, pa polako....

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...