Jump to content
IGNORED

Tenis radi tenisa


harper

Recommended Posts

  • Replies 720
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    147

  • Afterburner

    76

  • freakns

    42

  • anantaram

    36

najjace mi je sto vecina ljudi ovde navija za Rafu i pored svetskog no1 koje NJole dobija ako dobije Pederer :Hail: publika je toliko ogavna da mi se povraca...

Link to comment
najjace mi je sto vecina ljudi ovde navija za Rafu i pored svetskog no1 koje NJole dobija ako dobije Pederer :Hail: publika je toliko ogavna da mi se povraca...
Jebes prvo mesto, spasavamo tenis od bizarne svajcarske sujete. :lol: Ja pustio finale Devete da se podsetim kako svetlost uvek pobedjuje tamu u konacnom zbiru. :D
Link to comment

ne treba novaku tudja uslugasam je sposoban da dodje po svojea i nervira me hajp oko fedove forme, to je rafa fino stavio u okvirea onda da se vratimo na moju insane dijagnozu :P kad ga rafa razmontira, da se vidi koliko je djoko imao losu taktiku ustvari

Link to comment

ma djoko je top spin sveo na minimum, flat strokes i izrazita ofanziva pracena nesmotrenoscu je bio njegov pogresan recept, u mecu u kom je strpljenje trebalo da bude kljuc mogao je samo da generise 45ue koliko i jeste, a zna se da po setu pravi inace 3-5time je sve recenoplus, neke riterne je sam sabotirao i to se videlo, regresirao je opet u onog starog sa gestikulacijama i dekoncentracijomservis fekijev je bio dobar, ali za 18 aseva na sljaci no way i to protiv najboljeg riterneratoliko aseva nije imao u zivotu na toj podlozi protiv autsajderanovak je bio out of focus i to od minuta 1, jasno kao dannego, da se vratimo ovom bichevanju, moram reci da mi je drago :P

Edited by Afterburner
Link to comment
Bog te, ne mogu da gledam koliko me nervira ova odvratna, seljacka publika. Hajde, razumem da vecina tamo navija za Federera ali da se ima ovoliko nepostovanja prema coveku koji je 5 puta osvojio ovaj turnir, to zaista ne mogu da shvatim.VAMOS RAFA.
Pa dosadio im. Ko ce da gleda isti film sada vec 6 puta. :D Samo da Fed odigra jos 2-3 godine i da uzivamo u ovim duelima dok mozemo jer kasnije to vise nece biti to. Bice mi takodje zanimljivo gledati Nadala i Djokovica sa nekim novim klincima kad budu oko 30-te. Doci ce mozda neki novi olraunder koji ce udarati jedno i dvorucni bekend kako bude odgovaralo pa ce igra ponovo da se promeni. :D
Link to comment

Rafa. :Hail: Steta sto je Novak podbacio u polufinalu, mogli smo da gledamo mnogo zanimljivije finale.Fed je sa ovakvim servisom favorit br. 1 za Wimbledon. Na sljaci je ovo maksimum koji moze da iscupa protiv Nadala.

Link to comment
Ako ni zbog cega drugog onda taj jedan veliki a mozda i najbolji mec ikada odigran 2008.
E, jebi ga sad, onda je i rivalitet Isner - Mau jedan od najvecih u istoriji tenisa. :D
Link to comment
i rutinirano rafa do pobedesvanulo mu kad je djokovic izgubioi ovako ocajan je dosao do titule
Sve go ocaj do ocaja. Preterujes. I mec sa Marejem i ovaj su bili odlicni.Previse kiselog grozdja.I nekako me tvoj stav neodoljivo podseca na stav punditsa i navijaca pred prosli US Open kako je Novak pokvario Fedal finale a kome smo se ovde na forumu tako slatko rugali. Sta sad, je li Federer treba da se izvinjava nekome sto je, eto, pobedio Djokovica i pokvario zamisljeno megaekstra finale titana umesto da se lepo sklonio sa terena u polufinalu?
Link to comment

10. slem za Rafu :Hail: Eh, kad se samo setim. Pre Rolan Garosa 2008, Rafa je imao samo 2 slema više nego Nole, i činilo se da je ovaj prvi već dovršen, prekaljen igrač, a da drugi tek ima da se usvršava i napreduje :(

Link to comment
Sve go ocaj do ocaja. Preterujes. I mec sa Marejem i ovaj su bili odlicni.Previse kiselog grozdja.I nekako me tvoj stav neodoljivo podseca na stav punditsa i navijaca pred prosli US Open kako je Novak pokvario Fedal finale a kome smo se ovde na forumu tako slatko rugali. Sta sad, je li Federer treba da se izvinjava nekome sto je, eto, pobedio Djokovica i pokvario zamisljeno megaekstra finale titana umesto da se lepo sklonio sa terena u polufinalu?
Budjo, hajde nemoj i ti da budes kao ovaj dziber od malopre. Ogromna je razlika kad ulazis u mec protiv lika koji te je u poslednjih par meseci dva puta dobio na sljaci i igraca koji ti je na ovoj podlozi redovna musterija, ciju igru znas u prste i takodje znas da ti ta igra nista ne moze. To je ono sto je afterburner-ka napisala vrlo jasno i sa vrlo malo reci. Sve preko toga je najobicnije ucitavanje.
Link to comment
Sve go ocaj do ocaja. Preterujes. I mec sa Marejem i ovaj su bili odlicni.Previse kiselog grozdja.I nekako me tvoj stav neodoljivo podseca na stav punditsa i navijaca pred prosli US Open kako je Novak pokvario Fedal finale a kome smo se ovde na forumu tako slatko rugali. Sta sad, je li Federer treba da se izvinjava nekome sto je, eto, pobedio Djokovica i pokvario zamisljeno megaekstra finale titana umesto da se lepo sklonio sa terena u polufinalu?
Ne preteruj ti, ne secam se da sam trazila fekijevo izvinjenjeA da ti je stav iritantan toga sam svesna i ne sprecava me da ga iznesem, a jos manje me tera da ga menjam.Mozda je tebi lep mec kada nadal po stoti put rastavlja fekija na proste cinioce, meni bi bio lep da vidim iznendjenje. Ovo me je iznenadilo kao kao baku zvonce na veatima.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...