Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

pa realno, ako je taj stock fotograf nekakav odrođeni srednjostalež, pa onda treba i gomilu ovdašnjih forumaša da proglasimo trulom buržoazijom.imitation of life drugari.
Nisi ispratio, dotična blogerka je po zanimanju supruga stok fotografa. Naravno, takvo velelepno profesionalno dostignuće Gospođa Stokičarka nije propustila da pomene u profilu :isuse:
Posto je doticna osoba verovatno jedna od onih sto tetovira nesto na japanskom ili kineskom na ruku jer "izgleda kul" ne shvatajuci da se karakteri koje su ispisali citaju kao "prljava WC solja", ovaj, cisto sumnjam da je u pitanju "besmtrni demon" a ne musema. :D
To je i meni prvo palo na pamet, ko zna šta je toj Mušemi stvarno istetovirano iznad dupeta. tattoo_kuangxie.jpg"Crazy Diarrhea"
Link to comment
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

Neobično, dok čitam ovaj topik javlja mi se kao soundtrack neka Zemlja gruva, Svi na pod, Marakuja, Sevdah baby, itd, ono što je novinar Ambrozić krstio kao Nova klupska scena, iliti Beogradski zvuk?Odakle dolazi taj zvuk, jel ti mladi ljudi zaista pripadaju ovde prozivanoj "višoj srednjoj klasi" ili je sve to deo marketing strategije za novi optimizam?Uvek sam mislio da je Aleksandra Kovač incident, ali ni za milion godina ne bih rekao da će se pojaviti čitava mini-scena koja izbacuje hitove ili džinglove za deterdžent (teško je razlikovati?Izvinjavam se zbog ovog skretanja u muzičke vode, nije priča za ovaj podforum.

Link to comment
Do jaja.Mada, zamorno je iskopavanje klasnih boraba™ u svakoj jebenoj brljotini koja se može pronaći na netu. Ovde je stvar jasna: Milojesekulić™ obrazac drvljenja u prazno i forma-pre-suštine BS, seminarsko/konsultantskog tipa (tzv prodaja magle). Pokretači će možda nešto i da zarade, a profesionalni attention whores lažni optimisti koji su nakačeni da bi popunili kvotu imena će imati privid da leče svoju nesrećnost.
Evo ja koji ne vidim svuda klasnu borbu, ninasta "klasnije" skoro nisam naisao - ekipa tranzicionih pobednika i indoktriniranih tranzicionih-optimista se nasli da seru kako su bolji od ostalih.Bili oni stvarno ta klasa ili samo gologuzani koji pretenduju da to budu, poenta je klasna: ocemo da zivimo dalje od vas siromasnih i unesrecenih, jer smatramo da je uzrok vase bede neuklopljavanje u novi obrazac. U slucaju pretendenata, to se lepo kaze malogradjanstvo - nisu jos up there ali rade na tome.
Link to comment
Neobično, dok čitam ovaj topik javlja mi se kao soundtrack neka Zemlja gruva, Svi na pod, Marakuja, Sevdah baby, itd, ono što je novinar Ambrozić krstio kao Nova klupska scena, iliti Beogradski zvuk?Odakle dolazi taj zvuk, jel ti mladi ljudi zaista pripadaju ovde prozivanoj "višoj srednjoj klasi" ili je sve to deo marketing strategije za novi optimizam?
Ha. Sticajem okolnosti poznajem te mlade ljude. Većina pripada srednjoj klasi. Šta znam, ne bih da previše detaljišem, neko će se možda prepoznati, ali priča uglavnom ide ovako: Ja imam instrumente, kontakte (!), studio i uslove da lelemudim (mama, tata), a ti talenat (ali ne i pare). Nađemo se u 1 bendu. I to obično funkcioniše tako dok talentovanom ne prekurči, dok se ne afirmiše, ne osamostali i ne pokupi keš koji mu sleduje na konto rada i talenta. Fabrike, rad, proleterijat...To je taj rad. Edited by dux
Link to comment
Bili oni stvarno ta klasa ili samo gologuzani koji pretenduju da to budu, poenta je klasna: ocemo da zivimo dalje od vas siromasnih i unesrecenih, jer smatramo da je uzrok vase bede neuklopljavanje u novi obrazac. U slucaju pretendenata, to se lepo kaze malogradjanstvo - nisu jos up there ali rade na tome.
Mislim da je ipak boldovano tačno, da se radi o wannabes ekipici, jer nekolicina zaista uspešnih menadžera koje znam (bivši ortaci iz kraja i škole) koji rade za velike kompanije (Delta, Lukoil, Citadel) drže vrlo low proflle i ne može se lako doći do njih, nema ih čak ni na fejsu :fantom:
Sticajem okolnosti poznajem te mlade ljude. Većina pripada srednjoj klasi. Šta znam, ne bih da previše detaljišem, neko će se možda prepoznati, ali priča uglavnom ide ovako:
Ok, verujem da je tako, ali rekoh ne razumem otkud taj zvuk koji odiše sladak-život vibracijama, gde samo ljubavni problemi kvare idilu? Potpuno nerealna zvučna slika u odnosu na socijalnu. Ako neko svesno medijski podržava i podstiče tu vrstu šminke, to je drugo.
Link to comment
Primecen je odredjeni antijapanizam u vise tvojih postova, hazarde. -_-
A nisi me reportovao po vise osnova? ccc, nikad od tebe forumas (il' sto bi rekli slengovito, nikad od tebe samuraj :D)
Link to comment
A nisi me reportovao po vise osnova? ccc, nikad od tebe forumas (il' sto bi rekli slengovito, nikad od tebe samuraj :D)
сад му то кажеш :lol:
Link to comment
Od svoje 20 do 26 godine promenio sam nekoliko zanimanja (konobar, šanker, DJ, prodavac slika, “prva ruka” za kinesku bižuteriju, preprodavac srebrnog nakita, …kompjuterski operater, … sito štampar. Sve vreme sam studirao došavši do statusa apsolventa. Na kraju sam kompletno opremio sitoštamparsku radionicu sa računarskom i foto-pripremom. Došao je rat i od svega mi je ostalo parče svile za sito koju i dan-danas čuvam.Došavši nazad u rodni Beograd promenio sam fakultet i smer i ispred mene se isprečilo 18 ispita razlike. Da bi mogao da uredno studiram trebao mi je posao koji donosi dobar novac a radi se noću. To je tada bilo nošenje džakova sa brašnom. Radilo se noću jer je u pitanju bio šverc a plaćalo je 1 marku po toni brašna koju prebacite preko leđa. Završio sam zahvaljujući i tome ozbiljan i zahtevan Građevinski fakultet sa najboljim prosekom u nekoliko generacija i zaslužio stipendiju Saobraćajog institua CIP. Zaradio sam i problem sa kičmom sa kojim ću se boriti do kraja života.Zaposlivši se kao mlad inženjer nisam mogao sa platom da sastavim od prvog do prvog pa sam se vratio mladalačkoj ljubavi – novinarstvu. Radio sam od 8 do 16, onda bi odspavao sat vremena pa bi pisao do jedan ili dva ujutru.Potom je došalo na redu novinarstvo u fullu. Poslovni magazin, ugledan, čitan. To je jedna strana medalje. Druga je svakodnevni rad po 12 do 14 sati a kada je prelom (grafička obrada novog broja) i duže. E da i miševi sa kojima smo delili kancelariju, koji bi znali da mi se popunu do kolena uz nogavicu ako zaspim sa glavom na tastaturi za stolom za kojim radim.I na kraju glamurozni svet PR-a. Ma daj. To možda tako mladim, jako mladim novinarima, izgleda. icon_smile.gif Radno vreme do kada ima posla, a uvek ga i previše ima. Računajući i vikende naravno. Sa jedne strane mediji sa druge klijenti. Stres, napor, …, simptomi o kojima se govori u tekstu… i da život iznad proseka u Srbiji. Jesam li negde u tekstu propustio da napišem da sam sve potpuno sam, uz beskonačno strpljenje i podršku supruge i povremenu pomoć roditelja, ostvario?Od 1. marta sam nezaposlen. Da Jovana znam kako je nezaposlenima jer sam jedan od njih. Nezaposlen ali naravno ne besposlen. icon_smile.gif

radna biografija jednog od podrzavatelja 365 lepih dana http://www.milojesekulic.rs/internet-i-drustvo/zasto-podrzavam-www-365lepihdana-rs/

Edited by morgana
Link to comment
Broj osoba sa postavljenom dijagnozom depresije i anksioznosti je u stalnom porastu, a nadležni se suzdržavaju da iznesu konkretne brojeve. Procene kažu da je depresivan svaki četvrti građanin Srbije.
ako je ovo tacno, mozda bi trebalo premestiti topik na pdf zdravlje
Link to comment

mozda srboshrinkovi iz uskostrucnih/sebicnih interesa pokusavaju da podignu svoj market share te proglasavaju 1 otherwise healthy nation bolesnom?

Link to comment
mozda srboshrinkovi iz uskostrucnih/sebicnih interesa pokusavaju da podignu svoj market share te proglasavaju 1 otherwise healthy nation bolesnom?
не, него коднас кад год седну нешто да преброје, живи се шокирају, сваки први пут!а онда додају 20% :lol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...