Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

ocekujem neki time travel by Bran koji ce verovatno malo popuniti pricu oko NK-a, ne moze ostati na ovome

sad pitanje je sta bi to moglo da trigeruje lika koji (ocigledno) vidi buducnost(ishod bitke i ocijukanje sa Tirionom)

Link to comment

Bezveze epizoda. Padose Vokersi za par nebitnih likova koji su trejdovani. Dosta patetike, klisea i debilizama koje niko ne bi uradio. Got je bar po tome bio znan da izbegava klise i da se desava neocekivano. Kad je Deneris pala sa zmaja tu bi joj bio kraj u prvim sezonama, to bi bilo nesto wow, neocekivano. Ovako je bata Djora spasava u zadnji cas, kao da su hteli da naprave holivudski blokbaster gde svi svima spasavaju glavu u poslednji tren a zrtvuje se par sporednih jer neko mora pasti. Nekako me nista u ovoj epizodi nije dotaklo, valjda se iskupe na kraju i naprave nesto. 

Link to comment
3 hours ago, ToniAdams said:

ova epizoda je nesto najbolje sto sam ikad pogledao, ne znam samo dal su bolje iskoristili zmajove ili brenove jedi mind tricks.

 

2 hours ago, arheolog1981 said:

To :D Bren mamac :) Kaže odoh ja sad, ja reko vargovaće se u nekog Gianta barem, a on leti da vidi gde mu jaran.

 

Utisak epizode. Bran goes warg, i onda... ništa. Sat vremena kasnije se vraća, zahvaljuje Theonu na saradnji, i gotovo :blink: 

 

Takođe je bio genijalan momentat ona šunjačina Arije po onoj skriptarnici, šta li je. Odjednom mrtva tišina, šunja se ona, šunjaju se shinobi zombiji, i tako pet minuta. A 30 sekundi pre toga, tamanila ih je na zidinama i levom i desnom.

 

Avalanche of bullshit, overall. Puno mraka, puno papirnih zombija (koji su u prethodnim sezonama bili neuništivi), puno blaziranih statista kojima se niko nije potrudio da objasni da treba da budu izbezumljeni od straha...

 

Link to comment

ma to jos mogu da oprostim, sunjanje. delovalo mi je kao omaz ozbiljnim zonbi filmovima. i najt king izgleda na momente kao t1000 iz terminatora 2. 

zapravo je sve sranje, a sad pokusavam da ucitam neki smisao.

Link to comment
9 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

 

Utisak epizode. Bran goes warg, i onda... ništa. Sat vremena kasnije se vraća, zahvaljuje Theonu na saradnji, i gotovo :blink: 

 

Takođe je bio genijalan momentat ona šunjačina Arije po onoj skriptarnici, šta li je. Odjednom mrtva tišina, šunja se ona, šunjaju se shinobi zombiji, i tako pet minuta. A 30 sekundi pre toga, tamanila ih je na zidinama i levom i desnom.

 

Avalanche of bullshit, overall. Puno mraka, puno papirnih zombija (koji su u prethodnim sezonama bili neuništivi), puno blaziranih statista kojima se niko nije potrudio da objasni da treba da budu izbezumljeni od straha...

 

А оно кад клинка командује Винтерфелом. :laugh:

Link to comment
4 minutes ago, ToniAdams said:

ma to jos mogu da oprostim, sunjanje. delovalo mi je kao omaz ozbiljnim zonbi filmovima. i najt king izgleda na momente kao t1000 iz terminatora 2. 

zapravo je sve sranje, a sad pokusavam da ucitam neki smisao.

 

Pa zar u sred masovne bitke sa urlanjem & zapomaganjem da daješ omaž Thief serijalu? Pre i posle te sekvence, deračina se nesmetano nastavlja, ali tokom tih par minuta ceo svet je ućutao. Razumeo sam da su samo snimili bez tona, kao Arya se od šoka isključila pa ne čije i ne zna šta radi... ali ne, tišina je deo zapleta, zombi čuje kapljice krvi kako padaju na kamen, ej!

 

1 hour ago, čekmeže said:

Nema nikakvog razloga da iko ostane van zidina pre napada. Zato su i došli do zamka, da se brane iz njega.  Za otvorenu bitku su mogli da izaberu zilion drugih mesta. Kao što su dogovorili na ratnom savetu, Brijen reče da iskoriste high ground i iskoristili su ga tako što su izašli u ravnicu van zidina :happy:. Oruđa koja pucaju preko zidova staviš ispred zidova - da li je moguće da niko nije rekao tvorcima serije da se to tako ne radi? Jedino gluplje što mi pada na pamet je da su otišli da se sakriju iza zamka, da puste mrtve da uđu u zamak i da onda oni napadaju zamak, i to prvo puste Dotrake da se konjima zaleću u bedeme.

 

Fenomenalno :D 

 

Zamisli samo kakvu će tek logistiku da iskonstruišu za King's Landing, borba Unsullied pešadije i Zmajevite avijacije sa Ironborn flotilom... 

 

 

Link to comment

ma naravno. ima i ono kad pas i berik hodaju na prstima kroz biblioteku recimo, a beriku gori mac. ko da su oni gljiva zonbiji iz last of us.

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

 

 

Zamisli samo kakvu će tek logistiku da iskonstruišu za King's Landing, borba Unsullied pešadije i Zmajevite avijacije sa Ironborn flotilom... 

 

 

Колико их има 10-15?:laugh:

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

mrzi me sad da opet gledam, al zar nije i djora krenuo u napad sa kozojebima? kako se on spasa0?

 

pa spasilo ga što je morao da umre pored deneris

Link to comment
2 hours ago, Uskebasi said:

Kad smo kod mindfucka, meni je ostalo nejasno kakav je plan bio sa NK, da ga namame na Brana i sta onda? Da cekaju da se neplanirano pojavi Arya i proda mu foru sa bodezom? Jbg, ocekivao sam da bar na drvetu sedi Tyrion sa samostrelom :D

 

plan je bio da ga namame na brana i da ga deni i džon čekaju tu sa zmajevima 2 prema 1 ali je deneris videla kako su izginuli dotraki jer je vezana za njih i naprasno odlučila jebeš plan

 

to nije moja fikcija, to su bukvalno reči jednog od ova dva kretena u onom inside the episode

Link to comment
 
 
 
8 minutes ago, theanswer said:

 

plan je bio da ga namame na brana i da ga deni i džon čekaju tu sa zmajevima 2 prema 1 ali je deneris videla kako su izginuli dotraki jer je vezana za njih i naprasno odlučila jebeš plan

 

to nije moja fikcija, to su bukvalno reči jednog od ova dva kretena u onom inside the episode

 

Deja vu... to isto je uradio Jon u Battle of the bastards... reciklaza...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...