Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Čekaj, Bran se ukazao™ Samu u snovima ili... ne, sećam se, ovaj je skoknuo od Oldtowna do Winterfela na onim taljigama u roku od dve epizode (a u suprotnom smeru je brodom putovao dve sezone).

 

Ni Voja Koštunica ne bi toliko značaja pridavao legalitetu, jebote. Kakve veze ima da li su R+L bili pravosnažno venčani ili nisu? Kao, njihov sin ne bi uspeo da uzjaše zmaja da nije zakonito Targaryen?

Link to comment

Ne brate, susreli su se njih dvojica, u Zimovrelu.

 

Pa ne, mislim da taj legitimitet nije bitan zbog zmaja nego zato što je on onda prvonasledni za presto, pre Deni i pre Barateona. Otkud znam bre, znaš i sam kakva govna pišu već godinama, smisla bez :D

Link to comment

verovatno zbog toga sto bastard ne moze ima claim, a u realnosti koga boli uvo za to

sami su doterali do stadijuma kada takve stvari nisu bitne, komotno su to mogli da izostave jer nobody cares...nije vazno kakva je tradicija u Vesterosu i wut not vec sta gledaoci misle:vesala2:

Edited by Escalade
Link to comment

Možda im je bitno zato što nameravaju da dete Bubija™ i Mau™ zasedne na presto na kraju serije, kad roditelji herojski zglajznu u fajtu/na porođaju.

 

Pa kao, da ne bude da im je cela serija išla od dece incesta (nešto fuj & najgore na svetu) sve do dece incesta (nešto najbolje, bringing balance to the Force). Kao ipak ima razlike, jer vidite, ovo su za razliku od lanisterske totalno legitimna i pravosnažno venčana deca...

 

U stvari ni to ne pomaže jer se radi samo o legitimitetu JS, a ne dece koju je napravio tetki. Džabe.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

То су ипак трговци курцем Вини, њихове велеумности само полуписмене дебеле америчке тинејџерке и њихови рошави мршави момчићи могу да провале...

Link to comment

to je zbog auditorijuma, izbirljiva got publika sigurno ne bi prihvatila da neko bez papira  bude legit kandidat za presto:Jova:

Edited by Escalade
Link to comment

Nešto ne znam da je Ned sahranjen u Winterefellu, glava mu je bila na zidinama Red Keepa. Kad je mogao da se obavi prenos posmrtnih ostataka u WF kad je bio rat a posle Boltoni preuzeli Sever. 

Link to comment

jeste...Maloprstic je doneo Nedove ostatke u kovcegu kad je Kejtlin bila valjda kod Remzija u satoru (po naredbi Tiriona)...i valjda Sansa i Arja kad se sretnu konaacno, prvi susret je ispred njegovog groba, pa prokomentarise Sansa da je trebao njegovu statua da napravi neko ko ga se bolje secao.

Link to comment

Renlija, misliš? Moguće, zaboravila sam taj detalj. Znam da su se sestre srele kod statue oca ali to ne znači da su kosti tu. 

Edited by Valkyrie
Link to comment
10 hours ago, Kubrick said:

jeste...Maloprstic je doneo Nedove ostatke u kovcegu kad je Kejtlin bila valjda kod Remzija u satoru (po naredbi Tiriona)...i valjda Sansa i Arja kad se sretnu konaacno, prvi susret je ispred njegovog groba, pa prokomentarise Sansa da je trebao njegovu statua da napravi neko ko ga se bolje secao.

 

Kod Renlija je bila u šatoru, skroz dole na jugu, taj detalj je direktno iz knjige. Ona muževljevljeve ostatke pošalje na sever sa nekim časnim sestrama, ali one u Winterfell nikad ne stignu (što je i normalno, jer je između ceo zaraćeni kontinent). Svakako mu niko nije vajao skulpturu za kriptu u sred vanrednog stanja.

 

Mi bookfags odavno spekulišemo šta se desilo sa moštima rahmetli Neda - da li su zaglavile u močvari kod Howlanda Reeda, da li ih je presrela Lady Dustin koja vuče neki beef sa pokojnikom od pre 20 godina, itd. Verovatno je potpuno nebitno, ali sadistički debeli auto svojom sporošću primorava ljude da seciraju i najsitnije, najnebitnije detalje...

 

Da u seriji iz groba ustane neki CGI skeleton i kaže Ariji "give daddy a kiss", ne bi me nimalo iznenadilo.

 

 

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Verovatno je potpuno nebitno, ali sadistički debeli auto svojom sporošću primorava ljude da seciraju i najsitnije, najnebitnije detalje...

 

 

Jel si hteo da kazes auto (as in automobil) ili autor pa progutao r slucajno? Mislim, zvuci dobro u obe varijante :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...