Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Pet prequel-sequel spinofova jbtbg, zajebaće i Lucasa :isuse:

 

1. Blackfyre Rebellion

2. The Dance of Dragons

3. Bunk & Dag, swashbuckling knights-errant

4. Queen Nymeria and Fifth-Wave Feminism

5. Wild Cards crossover

Ђубре дебело.

Link to comment

Brate ovaj bi trebalo da živi najmanje 230 godina da ovim tempom završi sve sto bi volio da napiše.

 

 

Vala bas. A ne bi me cudilo da ni GOT knjige ne stigne da zavrsi...

Link to comment

Slažem se, nikad me manje nije zanimalo šta se dešava sa serijalom nego sad... da sutra pročitam da izlaze Vetrovi zime tačno bi mi bilo svejedno.

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Mene knjiga i dalje vrlo zanima i čekaću je i ovako i onako. Ali taj opšti hajp je otišao sa elfovima u Undying Lands kad je dozvolio da ga obiđu za pet sezona.

Link to comment

Neverovatno da ne može da uzme dva proverena klinca i sa njima za nekoliko vikenada™ uz iće i piće sredi/dopiše još 15 poglavlja i završi mrtvu knjigu. Ako je mogao Robert Jordan ne znam šta bi njemu falilo, ionako ga to čeka pre ili kasnije sa poslednjim delom. Zato već neko vreme mislim da to što ima do sada napisano ne vredi kurcu i da je toga vrlo svestan.

Link to comment

Mene knjiga i dalje vrlo zanima i čekaću je i ovako i onako. Ali taj opšti hajp je otišao sa elfovima u Undying Lands kad je dozvolio da ga obiđu za pet sezona.

Nisi ni ti u cvetu mladosti. :D
Link to comment

Kakve veze ima mladost/starost sa beskonačnim čekićanjem knjiga čije su prethodnice u sećanju maltene zatrpali Cock Merchants ejakulati?

 

Ja sam tu negde između Razza i arheologa - trenutno mi se uopšte ne čita, ali nekako znam da ću se naterati kad bude izašla i da ću se opet nepametno navući. Ako poživim toliko, naravno.

 

Zato bih sledeću sezonu serije baš voleo da zaobiđem, mrzi me više i da ih hejtujem, mada nisam ubeđen da će biti izvodljivo. 

Link to comment

What is dead may never die.

 

 

Ja sam uspeo prošlu da ne gledam i da se spasem svih mogućih spojlera, delom zahvaljujući i tome što sam se, bobu hvala, potpuno izolovao od fejsbukova, tviterova i inih. IRC ftw!

Link to comment

What is dead may never die.

 

 

Pošto nisi gledao nećeš nikad ni znati koliko su blizu prišli da se iskupe za sva sranja, ali su ipak uspeli da snatch defeat from the jaws of victory :cry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...