Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

u citadeli ne znaju da jeor mormont više nije commander of NW. ako tamo sem treba da iznađe rešenje za walkere, we are doomed

 

i sansa kaže da joj je žao što nije džonu rekla za LF. she's sorry.. ali zaaaaašto?! zašto nije rekla? nikakav odg nismo dobili

Edited by theanswer
Link to comment

Ajd što se dočepao citadele, nego mu ćale izgleda u fazonu: jebeš valirijan mač, luk i strela su zakon. Još mu lepo rekao za večerom gde ide. :isuse:

 

 

Nego, onaj detalj kad ga dočekuje monarh sa spravom koja liči na naočare  - pokrali fazon Šon Konerija iz Ime Ruže.

Link to comment

Nadam se da ce Sersei uspeti da okupi oko sebe Vesteros i odbrani ga od banovanih otpadnika svih fela i sa svih meridijana. Ako bude pameti, uci ce svi u alijansu za odbranu od diktatora sa genetskim potencijalom 1 ludaka.

Link to comment

Nadam se da ce Sersei uspeti da okupi oko sebe Vesteros i odbrani ga od banovanih otpadnika svih fela i sa svih meridijana. Ako bude pameti, uci ce svi u alijansu za odbranu od diktatora sa genetskim potencijalom 1 ludaka.

 

jer odbrana od genetskog potencijala ludaka je bolja od ludaka koji je već tu :D

Link to comment

A to je - Sersei? Mozda je malo pukla, ali razumljivo ako znamo da je za kratko vreme izgubila troje dece. I sad nju prikazuju kao negativca koji pobije pola grada, a ona jahacica, dobra curica, apstinira od 1 muskog polnog organa i daruje kepece i sve to tako...

Link to comment

A to je - Sersei? Mozda je malo pukla, ali razumljivo ako znamo da je za kratko vreme izgubila troje dece. I sad nju prikazuju kao negativca koji pobije pola grada, a ona jahacica, dobra curica, apstinira od 1 muskog polnog organa i daruje kepece i sve to tako...

 

wtf

Link to comment

Pozitivno:
- Arijin izbor lica :wub:
- Tommen odjebao, bolje sam nego da mu r/cleganebowl sudi.
- "I should've told you about him. Littlefinger. The Knights of the Vale and everything. Sowwy!"

 

Negativno: Sve ostalo.

 

The Gunpowder Plot: King's Landing je budalaština. Neka su aktivirali zakopan wildfire magično eksplozivnog karaktera, sa tim sam se odavno pomirio. Ali jebeni Lancel i njegovi fanatici trčkaraju za nekim nepoznatim detetom? Zašto, pobogu? Onda je Lancel odjednom sam? Onda ga sitno dete bocne a on se sruči na zemlju kao da ga je Gregor lično prepolovio? :blink: Onda Pycelle takođe ide za nekim random detetom u podrum i pita "Dobro, gde je kralj?" :blink: Najluđi su ipak idioti u Hramu Svetog Save koji počinju suđenje bez glavnooptužene i sviraju penisu satima dok ne shvate da tu nešto možda ipak nije sasvim u redu. Onda kad krene panika, crkvenjaci ne daju ljudima da izađu because reasons. Jesu pohapsili svo plemstvo Westerosa, u čemu je stvar? Sa kojim pravom dva mantijaša rukama drže Mejsa Tajrela da ne ode?

 

Dorne-Reach savez protiv propalih Lannistera. Znači, sad će vojska Dorne koju predvode Sand Snakes da se ujedini sa vojskom Tyrell koju predvodi Baba Ruža, i da krene protiv vojske Lannistera koju prevodi udova Cersei (dok, naravno, se ne pojavi zmajevita majka). I niko u celom kraljevstvu ne vidi problem sa tim. Matriarchy reigns supreme!

 

Davos-Melisandre-Jon threesome: Ye burnt her! You maniacs! Ye burnt her all to heeeeeell! Kao VD šefa sale u Winterfelu, zvanično te proganjam™ na jug i da se nikad nisi vratila. Ili bar dok ne naiđeš na Brotherhood without Banners feat. Šandor Clegane, sa njima je OK da se vratiš kad nam bude zagustilo. Pre toga nikako.

 

Sam došao u Citadelu na šalter sa pismom preporuke, ali nije adresa pošiljaoca nije po JUSu. Sredićemo to, iskusne smo birokrate, a vi u međuvremenu izvolite prići k biblioteci :blink: Tako s ulice, sa sve mačem, nit im je tražio biblioteku niti išta slično. Nema veze, slobodno uđite i snimite jedan lep širok kadar, a onda zum na vaše srećno debelo lice. Kuća časti.

 

- I luuuurve you Daenerys, I wanna beeee witcha West Side, you so kawaiii!
- Ne može. Sedi ovde i vladaj u moje ime dok te ne ubiju neki maskirani idioti.
- OK, i dalje te obožavam, ti si like najbolja ever, Westerosi plemići nemaju pojma šta ih čeka, yay!

 

Walder Frey nešto bulazni kako im je zajednički moto "The Freys and the Lannisters send their regards". Taj sportski pozdrav je rahmetli Robu preneo Rus Bolton, zašto deda misli da sad ceo svet zna tu navodno efektnu doskočicu, i odakle mu ideja da je potreban moto za savez dve kuće koje realno i nisu ni u kakvom savezu, boga pitaj.

 

Mlataranje štapom je očigledno superefikasan vid treninga jer je Arya sad assassin dvanaestog nivoa. Uspela riba da se infiltrira u Twins gde nikad ranije nije kročila, da neprimećeno ubije dva Frey plemića, da ih istranžira i ispeče u pitu, da njom nahrani matorog Waldera pre nego što je i njega ubila. Gde im je obezbeđenje, ne zna se. Zašto je poštedela Džejmija Lanistera, ne zna se ni to.

 

Sever se kolektivno zaklinje na poslušnost bastardu i dezerteru zato što jeeeee... uradio šta tačno? Uspeo da ne zagine u celom onom haosu? Dete Mormont :wub: opet citira kako njena kuća zna samo jednog gospodara and his name is Stark! And by Stark she means Snow! And she doesn't care if he's a bastard! Glover se zaklinje da će biti veran porodici Snow Stark kao što je bio i prethodnih hiljadu godina minus dve epizode. Lord Šlang Manderly isto nešto trubi. I onda svi kleče i kliču KING IN DA NORTH, uključujući i divljake koji su jedva dočekali da priznaju kralja.

 

Cersei se samokrunisala, po kakvim osnovama i sa kojim pravom, nemamo pojma. Zato što ima Planinčinu, najgoreg bejbisitera na svetu? Odjednom ceo Vesteros magično postaje spreman da sledi žene, osim na Severu gde su ispred Sanse ipak demokratski izglasali muško (bastarda, dezertera) da im bude kralj. Daenerys kad uleti sa svojim 6th-wave feminizmom, biće razočarana što je toliko zakasnila, na jugu su žene vladari već pase. Možda krene pravo na Sever da i tamo razori Patrijarhiju with fire and blood, pa tako naiđe na zombije?

Link to comment

Slobodno reci ako si iz drugog tabora, postenije je tako.

 

napisao sam zato što nemam pojma šta si hteo da kažeš. a ako za prvo dete može da krivi tiriona, za drugo džejmija, za treće može da krivi samo sebe.

Link to comment

napisao sam zato što nemam pojma šta si hteo da kažeš. a ako za prvo dete može da krivi tiriona, za drugo džejmija, za treće može da krivi samo sebe.

Što Tirona za prvo :) To je njena krivica 120% :) A i ja se pridružujem da nemam pojma šta Malvo htede reći :)

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Što Tirona za prvo :) To je njena krivica 120% :) A i ja se pridružujem da nemam pojma šta Malvo htede reći :)

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

 

ma za sve je ona kriva samo što može da se predstavi drugačije, to sam hteo da kažem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...