Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Odgledao seriju napokon... dooobraaa.Naravno proklet kakav sam, moram da primetim da su "divertovali" kintu i stedeli na snimanju masovki u bitkama.Ali tako je to ustedeli su na vremenu+kinti...Nema sta Son Bin je pogodak, ocigledno su se odupreli porivu "e sad cu ja nesto neocekivano u kastingu" .Ima to na par mesta (npr. komandir Nocne Straze) i meni ne smeta.

Link to comment

Konacno odmakao od prve epizode! Tamo negde kad je krenula serija pogledao sam prvu, pa onda nikako da nastavim i evo tek prekjuce pogledao prvu opet, a zatim i drugu. I prva mi je opet bila onako, ok, nista specijalno, ali moze da se gleda, ali je zato druga bila tesko govno. Nastavicu da gledam, verovatno i odgledati do kraja ali morace zesce da se popravi da bi opravdala ovakav hype :P :D

Link to comment
Nastavicu da gledam, verovatno i odgledati do kraja ali morace zesce da se popravi da bi opravdala ovakav hype :P :D
mngh, bolje nemoj. juče odgledao finalnu ep superhvaljene blek metal kasandre i smorih se ko mač u kamenu. možbit da su knjige interesantnije, al pošto sam od oca ADD-a i majke šlajpik zmije - lakat! angry.gif i degaje onaj topik o fav serijama da otvorim crkvu šedoulajnu? :heart:
Link to comment

Zavrsio prvu sezonu upravo! Postaje zanimljivo tamo negde od cetvrte epizode, priznajem, ali mi je i dalje to nedovoljno. Ima dobrih momenata opet ima teskih gluposti, a i nekako me taj osecaj Sotrinog Boja na Kosovu pomesanog sa bajkovitim viteskim filmovima i serijama za decu B produkcije ne napusta. Gledacu drugu sezonu, jer me, priznajem, zanima sta ce biti dalje (sta ce da se desi, da l' ce da se uzmu, sto bi rekle babe), ali slabo je ovo sve u svemu. Mislim da to najvise duguje ocajnom pocetku.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
"Audicija će se održati 23.kolovoza od 15 sati u prostorima bivše pošte na Pilama, na adresi Branitelja Dubrovnika 2. Za snimanje serije traže se bebe od 1 do 3 godine starosti, djevojčice i dječaci od 7 do 18 godina te žene i muškarci od 18 do 70 godina. Šuška se kako se traži oko 200 statista."Pa, eto, putne torbe na leđa...
Link to comment

Dobar izbor za KL (mnogo bolji nego onaj iz prve sezone - Malta), ali kako će od Mediterana i Venecije da napravi neku Persiju or smth, voleo bih da vidim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...