Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Je l' objasnjavam™? :D
Totalno! Kao i uvjek... :)A super mi je klip koji je Vini okacio za drugu sezonu... nema nista na njemu samo pise Season 2... :D
Link to comment

Zato se to i zove teaser -_-Da sam na vašem mestu ja bih onog McCabea stavio na ignore list sledećih godinu dana. Eno ga na VIP topiku, hvali se kako je pročitao na internetu ko će kad da izgine, samo je pitanje vremena kad će i ovde ponosno da obznani <_<

Link to comment
Da sam na vašem mestu ja bih onog McCabea stavio na ignore list sledećih godinu dana. Eno ga na VIP topiku, hvali se kako je pročitao na internetu ko će kad da izgine, samo je pitanje vremena kad će i ovde ponosno da obznani <_<
Koga ne mrzi, može da ode u prvu knjižaru i da prelista apendix (oko 100 strana) iz Gozbe za vrane, tamo sve piše, ko će da pogine , ko još nije, kad je kome rođendan, koje u srodstvu do 15 kolena sa kojom porodicom i sl. tako da nema potrebe za unošenjem nemira među forumaše iznošenjem nekih vesti sa interneta. cool.gif
Link to comment

ja uopste nisam toliko znatizeljan i nemam nikakav problem da cekam tih 10 mjeseci ili koliko god vec treba. knjige svakako necu citati, postoji mnogo toga drugog sto treba procitati.zivot je kratak, summer is coming.

Link to comment
Zato se to i zove teaser -_-Da sam na vašem mestu ja bih onog McCabea stavio na ignore list sledećih godinu dana. Eno ga na VIP topiku, hvali se kako je pročitao na internetu ko će kad da izgine, samo je pitanje vremena kad će i ovde ponosno da obznani <_<
Heh, mene to asocira na The Bad Thread o ovim knjigama na Something Awful forumu. Ljudi su tamo potpuno poludeli od cekanja pet godina na novu knjigu pa su napravili listu najvecih smrti i sad je kopipejstuju na vrh svake stranice. :DSta sam hteo s tim da... pa da! Vi ste bre srecni sto smo mi ovdasnji citaoci knjiga ovoliko dobri ljudi!
Link to comment
Da sam na vašem mestu ja bih onog McCabea stavio na ignore list sledećih godinu dana. Eno ga na VIP topiku, hvali se kako je pročitao na internetu ko će kad da izgine, samo je pitanje vremena kad će i ovde ponosno da obznani <_<
klasican hvalisavac, pusti...meni ugl sve potaman, bilo bi jos potamanije da ima malko vise statista, stagaznam, oni tatari pre deluju kao kakva cerga iz cigani lete u nebo negoli kao vojna sila za respekt. i gluma mozda bas nije najbolja ikad vidjena, cesto se, cini mi se, preglumljuje bez potrebe.ribe su super, mala kalisa u poslednjoj sceni sa gusterima deluje kako kakva uberriba sa kiceraja slajbi onog boris valjeha i ostalih sto oslikavaju poslednje stranice konana barbarina.nisam cito knjigu pa mi kasting o kom se uglavnom prica deluje prilicno kul. oni seksi su seksi, a iritantni su bas iritantni.dosta ima likova, al dosta i umiru, pa mi limunada/dobrica cosic momenat i ne pada pretesko.ma sve u svemu prilicno dobro, zivio hbo.
Link to comment
Jasno mi je da se lozite na mene, ali zar vam se ne cini da malo preterujete? :D
Kad bi jos malo modifikovao svog avatara u neki gif sa autenticnim scenama, a, a? :) Edited by Lynn
Link to comment

Nema sanse da smanjim gif ispod 100KB, tolika je dozvoljena velicina za avatare. :(Ipak, za ljubitelje:2lsgwnb.gif

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...