Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

a gde si to uzela?ja sam danas usla u lilly, bio je super promoter, savrseno oblikovane obrve, kim novak, steta sto nisam htela nijedan od ponudjenih proizvoda. onda sam otisla u inglot, a tamo prodavacica emancipovana. pazarila sam tu jednu senku koju sam trazila.

Link to comment

rasprodaja je u beogradskoj br.50 u apoteci (50% sniženje zbog prestanka uvoza i prodaje - kažu da se ne isplati, da je skupo za naše tržište). ima mnogo dobrih stvarčica, ovo sam jedino na prvu bila sigurna da mi zaista treba. pozovi ih, kaži šta tačno hoćeš kada pogledaš sajt i eto ti u ponedeljak po baš povoljnoj ceni (383 07 81).

Edited by uliks
Link to comment

Zadovoljstvo je moje i to ogromantno! Nisam znala, a sad računam, pa ti si onda kada smo tamo bili bila već trudna, zato si sijala najnaj :).

Link to comment
Zadovoljstvo je moje i to ogromantno! Nisam znala, a sad računam, pa ti si onda kada smo tamo bili bila već trudna, zato si sijala najnaj :).
:D
:oja sve poslednja saznam!cestitam KM, bas super :)
jes super :) ne znam zasto poslednja saznajes, radila sam promotivne aktivnosti na dva topika!
Link to comment
:oja sve poslednja saznam!cestitam KM, bas super :)
sve dobre informacije se kriju po topicima gde ne pripadaju. najbolji perspici na kardiou&teratani, bebece objave po chitchatovima, etc. mora covek ceo forum da cita da bi bio u toku.za ovo sto lancia kaze, nije fraza! odnosno, kako se kome (tj. kojoj) zalomi. ja sam bila pozelela da sam do kraja zivota trudna :D. odnosno, takvu kozu. mogu sve kreme i tretmani da se sklone pred dominacijom hormonske hemije u mikro kolicinama. s tim sto ta batina moze da ima dva kraja, kao sto rekoh, kako se kojoj zalomi.
Link to comment

pa bre, sad moram na kardio i teretanu da vidim te fotke. daj makar link. i molim lepo, moja objava nije na chitchatu, nego na ovom dicnom pdfu. on topic: posto se blizi kraj mog zivota itd., a nakon kukanja sta sam sve htela da uradim u ovom periodu, a eto-sad-ne-mogu, odlucih da zavrsim taj kurs za sminkanje, sto sam objavila na chit chatu. jedino sto mis sad sminkanje sebe nije zanimljivo, al' zabavno je druge sminkati. nabavila sam mnogu opremu za to, cetke, podloge itd. najkorisnije mi je bilo sto sam naucila krejon da stavljam, to nisam umela.

Link to comment
, a nakon jedino sto mis sad sminkanje sebe nije zanimljivo, al' zabavno je druge sminkati.
ako ih sminkas ko sto farbas jaja, stavi slike da nas malo razgalis :D
Link to comment
pa bre, sad moram na kardio i teretanu da vidim te fotke. daj makar link. i molim lepo, moja objava nije na chitchatu, nego na ovom dicnom pdfu. on topic: posto se blizi kraj mog zivota itd., a nakon kukanja sta sam sve htela da uradim u ovom periodu, a eto-sad-ne-mogu, odlucih da zavrsim taj kurs za sminkanje, sto sam objavila na chit chatu. jedino sto mis sad sminkanje sebe nije zanimljivo, al' zabavno je druge sminkati. nabavila sam mnogu opremu za to, cetke, podloge itd. najkorisnije mi je bilo sto sam naucila krejon da stavljam, to nisam umela.
ja nikada nisam naučila da se šminkam (senke stavljam prstima na kapke, i tako to), a sad je malo kasno... :Dmeđutim, ako otvoriš virtuelnu školu šminkanja, čitaću.(u varijanti B ostavi bar link za tu školu šminkanja u koju si išla. bolje to da učim nego vožnju. manja šteta po ljude, hidrante i pse) Edited by PointTaken
Link to comment

isis, pa imamo mi perspic i na bebama, beti onomad zapocela ^_^ne smem ja na kardio&teretanu, sta ako se zaljubim.km, daj slike.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...