Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Pazarila Dahlia masne senke (one po tri u pakovanju) za 112 din. u Liliju. Najbolji value for money od domace kozmetike. Onda sam se u Sephori premisljala nad novogodisnjim setom1196846965-39559_full.jpgKosta 3700 din (inace je pojedinacna senka 790) i sad ni sama ne znam zasto ga nisam kupila.

Link to comment

Kupih L'Oreal Lash Architect carbon gloss maskaru za koju dobih nekoliko super preporuka. Kako se samo maaaaasno zajebah. što se mene tiče, savetujem da je zaobiđete u širokom luku. Tekstura je nekoliko svetlosnih godina iza Bourjois Volume Glamour Ultra Black maskare koju sam koristila prošle zime i koja je fantastična. Drugo, noćna mora je skinuti ovo Lash Architect carbon gloss sranje. A ja za skidanje šminke koristim one Balea tufere natopljene uljem. Ostala sam kraća za 700 dindži i jedno 7-8 trepavica. :thumbdown:

Link to comment
A sto se tice maskare, na nagovor sminkerke uzeh Lancome Hypnose Onyx, jutros sam je stavila, jos da vidim kako ce da prezivi dan, pa da proglasim da sam zadovoljna (za sada je super, volumen i duzina i sve)
Ja ti onomad rekoh da je odlicna. Drzi ceo dan a ako se zadesi onda i celu noc. Ne brlja kad se slucajno dotaknes ociju. Neces se pokajati. Odlican izbor!
Link to comment

sudbina je htela da se ja i moja maskara upoznamo ove godine i da se nikad ne rastanemo. dior diorshow iconic je njeno puno ime. preporucuje se da se nanese dva puta, ali su trepavice nakon toga zaista duze i lepo izvijene na gore. uvecava i volumen duplo, ali ne onako da ih slepi jednu za drugu. ma savrsena je. u framcuskoj se moze naci za nesto manje od 25 evra, ne znam koliko je ovde.

Link to comment

Kod nas je oko 2400, ako se ne varam, a da je dobra, predobra. Poklonila mi drugarica za rodjendan i od tad se ne rastajemo. Sad je malo pocela da hlapi pa je kombinujem s max factor masterpiece, ali se nadam da ce neko od ovih silnih parfimerija da da neki ngd discount pa da pazarim. Nego, koji karmini imaju dobre "nude" nijanse? Sve mi nesto sto sam probala ide il na narandzasto il na roze, a ja trazim dobru boju mesa?

Link to comment
Nego, koji karmini imaju dobre "nude" nijanse? Sve mi nesto sto sam probala ide il na narandzasto il na roze, a ja trazim dobru boju mesa?
Ja sam ranije bila jako dugo u toj "nude" fazi. Koristila sam Dior. Savrsena boja, ne vuce ni na sta drugo. Sada na zalost ne mogu da ti kazem brojku ali ako negde ima Dior sminke nema greske da je neces prepoznati. Takvu boju nije imao ni Lancome ni bilo sta drugo. Probala sam i Salvador Dali ali to nije bilo to. Imas i lak za nokte i karmin koji uopste ne susi usne. Edited by cyberwor/L/d
Link to comment
:s_w:
Sad ozbiljno, videh da Avon u svojoj ponudi ima par lepih nude nijansi. Doduše, ne znam koliko su Avonovi karmini dobri. :unsure:
Imam ja par njihovih stvarcica i nisu rdjave, samo jos da provalim ko u mojoj okolini valja Avon da mi da katalog.
Ja sam ranije bila jako dugo u toj "nude" fazi. Koristila sam Dior. Savrsena boja, ne vuce ni na sta drugo. Sada na zalost ne mogu da ti kazem brojku ali ako negde ima Dior sminke nema greske da je neces prepoznati. Takvu boju nije imao ni Lancome ni bilo sta drugo. Probala sam i Salvador Dali ali to nije bilo to. Imas i lak za nokte i karmin koji uopste ne susi usne.
Salvador Dali sminka? Kod nas su prodavali samo parfeme:( E da, Dior. Videla i ja super nijansu, ono to je to sto trazim i nema dalje, medjutim, sve su prodali i imaju samo tester. I tako u svakoj parfimeriji koja prodaje Dior. Pretpostavljam da uvoze na kasicicu svaki pojedini komad sminke, mozda i zbog cene...
Link to comment
Salvador Dali sminka? Kod nas su prodavali samo parfeme:( E da, Dior. Videla i ja super nijansu, ono to je to sto trazim i nema dalje, medjutim, sve su prodali i imaju samo tester. I tako u svakoj parfimeriji koja prodaje Dior. Pretpostavljam da uvoze na kasicicu svaki pojedini komad sminke, mozda i zbog cene...
Salvador Dali, nego sta. Cak je bilo i u Beogradu da se kupi krajem 80-tih u onim free shopovima. Pakovanje karmina je bilo u obliku usne (crno). A Dior, jos jedared, san snova. Nema greske.
Link to comment
Nego, koji karmini imaju dobre "nude" nijanse? Sve mi nesto sto sam probala ide il na narandzasto il na roze, a ja trazim dobru boju mesa?
ja sam skoro pazarila ovaj l'orealov, ne znam da li ti tako nesto odgovara. dosta postojan, mada nista spektakularno (malo isusuje usne ipak, cini mi se). Edited by Aleksija
Link to comment
je l vi stignete da potrosite svu tu sminku koju kupujete? i koliko se to sminkate ako potrosite? meni i to malo sto imam ostari, pa moram da bacim.
maskaru kupujem i potrosim, techni puder takodje, rumenilo i toliko. ostalo ne kupujem, dobijem testere pa ih poshaljem mami koja deli klinkama po komshiluku
Link to comment
ja sam skoro pazarila ovaj l'orealov, ne znam da li ti tako nesto odgovara. dosta postojan, mada nista spektakularno (malo isusuje usne ipak, cini mi se).
danas sam ih gledala, i prvo sam se lomila izmedju karmina i sjaja (imaju celu "nude" kolekciju i u jednom i u drugom agregatnom stanju) da bih na kraju shvatila da jedina suma s kojom raspolazem do plate iznosi 1300 din, pa sam odustala od kupovine dok ne primim licni dohodak :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...