December 2, 20241 yr 23 hours ago, destiny said: Poredjenja radi, znas li koliko je neka njihova maskara sad na snizenju? Zivim "napolju", i jednom prilikom kad sam bila u Srbiji, odem u Sephoru u Novom Sadu - Estee Lauder tecni puder bio nesto ca. 7000 din. Nisam mogla da verujem - ovde kod mene je bio oko 45 eura. Ne razumem kupuje li to iko tamo po tim cenama? ne znam, a nema je vise na sajtu - da li mozda izbacuju chanel iz ponude? - ako saznam pisem ti. ruzevi su oko 45-50 eura tj 5000 i nesto dinara, to pamtim. preskupa je kozmetika, i preparativa i dekorativa, u ovdasnjoj sefori i u jasminu. Edited December 2, 20241 yr by morgana
December 3, 20241 yr On 1. 12. 2024. at 13:05, morgana said: chanel dekorativa u jasminu snizena 25% to nikad do sada nisam vidjela Ni ja! Je l’ još uvek??? A što se tiče krema za ruke, svake zime kupim nešto opojnog mirisa, a efekta bez, pa se vratim na ‘48 zaščitna krema za roke’ za upotrebu u domaćinstvu i industriji.
December 3, 20241 yr 1 hour ago, Boksi said: Ni ja! Je l’ još uvek??? A što se tiče krema za ruke, svake zime kupim nešto opojnog mirisa, a efekta bez, pa se vratim na ‘48 zaščitna krema za roke’ za upotrebu u domaćinstvu i industriji. ne znam je li i danas, nazalost ako neko svrati u jasmin nek nam pogleda
December 4, 20241 yr chanel snizenje je proslo, @Boksi, imam dojavu Edited December 4, 20241 yr by morgana
December 25, 20241 yr Preporuka za kremu za ruke za ove zimske dane. Opet su počele da mi se suše, i to me izuzetno nervira.
December 25, 20241 yr 7 minutes ago, notenoughreasonsforclaire said: Preporuka za kremu za ruke za ove zimske dane. Opet su počele da mi se suše, i to me izuzetno nervira. Aquafor Eucerin mast. Moje šmirgla ruke drži u normalnom, čak mekom stanju.
December 25, 20241 yr 14 hours ago, notenoughreasonsforclaire said: Preporuka za kremu za ruke za ove zimske dane. Opet su počele da mi se suše, i to me izuzetno nervira. ova mi je rešavala kad mi zimi ispucaju nadlanice a ovu mackam posle pranja sudova i grubih radova, kad su mi suvi dlanovi pa se ježim od škripe, a brzo upije i nemam osećaj da nisam oprala ruke posle jedenja pečenog pileta prstima
December 26, 20241 yr Za ruke, pamucne rukavice i preko noci namazati ruke nekom dobro masnom kremom. Fensi kremice imaju razne sastojke koje mogu da dodatno iritiraju ostecenu kozu. Npr probati aquaphor, kreme za bebe sa cinkom, ili samo obican vazelin za bas osjetljivu kozu. I jos, najbolje namazati kozu nakon pranja, dok je malo vlazna. Edited December 26, 20241 yr by djili
December 26, 20241 yr On 2. 12. 2024. at 18:19, kud u maglu Simoviću said: 9.5/10 mnogo badem miriše, inače je sve za deset. ne masti, brzo je ruke upiju, momentalno vidljivi efekti 👌🏻 On 25. 12. 2024. at 1:44, notenoughreasonsforclaire said: Preporuka za kremu za ruke za ove zimske dane. Opet su počele da mi se suše, i to me izuzetno nervira.
January 2, 20251 yr On 25. 12. 2024. at 1:44, notenoughreasonsforclaire said: Preporuka za kremu za ruke za ove zimske dane. Opet su počele da mi se suše, i to me izuzetno nervira. Uzmi neku kremu koja sadrži ureu 5% ili 10%. Dobru takvu kremu ima recimo DM, i ne košta puno.
January 7, 20251 yr Koliko sam zaludna, sad ću da prezentujem svoju kolekciju. Omiljenu i za preporuku. Ima još, ali za ovo kažem da radi posao. Uljane kremice i serumi, ima u Liliju, kad sam prvi put uzela odudaralo mi je od svega ostalog. Imala sam kremu za oko očiju, i imam jednu sad za podlogu i matiranje....zaboravih. Ali ove roze du najbolje. Za ruke: ništa bolje nisam imala. Ogromna je, verovatno može da traje do sledeće jeseni. Malo je masnjikava, ali avaj, spašava kožu kad upadne u slonovsko stanje. Za telo: ništa bolje i puterastije i mirisnije nisam imala. Ovaj miris je prilično opor i verovatno se je bi svideo svakome. Ali za ovo se mora u Mađarsku. Ili ako neko ima saznanje da im bliže, dajte....Lush kod nas zatvoren davnih dana. Lilijev VZK proizvod - izuzetan. Tamo ga hvale da ima više aktivne supstance od Lipicar krema. I meni se čini. Krema ima vrlo zanimljivu konzistenciju, zbog čega se jako sporo troši. Bezobrazna skupoća, ali ono što je sa smiljem (ulje levo) daje momentalne rezultate. Imala sam ranije onaj 3 faze losion s kuglicama Lositan, ali mi je sad preskup. Ali da je vrh, vrh je. Kupila juče. Ova dva desno imate u DM 1+1 gratis. Ovo levo je neki mist. Mirisi su, hmmm, savršeni. Kombinacija mirisa kao iz Body shopa, ali značajno jeftinije. Ovo je valjda neka hrvatska firma, imala sam i druge stvari, dezodorans roll on je divan, ali poskup. Nisam isprobala, sad ću. 🥰
January 7, 20251 yr Jao, Zeko Nuxe Ovaj Lush sapun želim posedovati. Ali ne nalazim ga na sajtu. Ili ne znam da nadjem.
Create an account or sign in to comment