Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Jao sta sve ima na ovom skintemple sajtu :D. Bukvalno mi treba pola sata filtere da postavim i opet izadje 30 proizvoda...ko ce to da gleda...

Prilicno me smara velika ponuda svega (ne samo u kozmetici) i onda ne volim mnogo da menjam ono sto mi se vec svidja.

Vidim da su im neke kreme za lice od po 100ml, pa onda cena nije prevelika koliko izgleda na prvu.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Posted (edited)

@Lena super, isprobacu pa cu uzeti ili to ili zekin i stelin vichy. i neku jednostavnu kremu za preko, npr eucerin hyal urea nocnu jer koristim retinol i c vitamin.

 

@Stela ja azijate skoro nista ne znam :)

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment
19 minutes ago, Stela said:

Jao sta sve ima na ovom skintemple sajtu :D. Bukvalno mi treba pola sata filtere da postavim i opet izadje 30 proizvoda...ko ce to da gleda...

Prilicno me smara velika ponuda svega (ne samo u kozmetici) i onda ne volim mnogo da menjam ono sto mi se vec svidja.

Vidim da su im neke kreme za lice od po 100ml, pa onda cena nije prevelika koliko izgleda na prvu.

Da, vec prelazi sve moguce granice. Bukvalno da se potrosi zivot na sve to. Mene to ubija u pojam jer me mrzi da se bakcem toliko

  • +1 2
Link to comment

ja zato pogledam neki blog, reddit, forum.hr i ppp, suzim pretragu maksimalno ali pravo govoreci, osjetljivost koze mi jako pomaze u izboru, 95% stvari ni ne bih smjela da koristim.

  • +1 4
Link to comment
44 minutes ago, morgana said:

ja zato pogledam neki blog, reddit, forum.hr i ppp, suzim pretragu maksimalno ali pravo govoreci, osjetljivost koze mi jako pomaze u izboru, 95% stvari ni ne bih smjela da koristim.

Da, dobro je :).

Dopala mi se ta prica o mezoterapiji, samo sto kosta. Odes 2xgodisnje negde gde je provereno i gde dermatolog radi i zna sta za koju kozu npr., a u medjuvremenu samo obicna nega

Link to comment
Just now, Sandradjer said:

Da, dobro je :).

Dopala mi se ta prica o mezoterapiji, samo sto kosta. Odes 2xgodisnje negde gde je provereno i gde dermatolog radi i zna sta za koju kozu npr., a u medjuvremenu samo obicna nega

 

ima i neka novija procedura od mezoterapije, zaboravila sam kako se zove, cujem da je vrh. isto ubrizgavanje hijalurona, vitamina i sl pod kozu.

 

Link to comment
32 minutes ago, morgana said:

 

ima i neka novija procedura od mezoterapije, zaboravila sam kako se zove, cujem da je vrh. isto ubrizgavanje hijalurona, vitamina i sl pod kozu.

 

Dermapen?

Link to comment
Posted (edited)
2 minutes ago, Lena said:

Dermapen?

 

hm, mislim da ne. kad nadjem ili se sjetim, dopisacu.

 

edit, @Lena skinbusteri

Edited by morgana
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)

Meni je masna koža i kad stavim neke kreme imam osećaj kao da mi koža ima sto kila. Ovaj Viši 89 mi daje sličan osećam što se tiče osećaja "vodenosti" kože, ali nije neprijatan, naprotiv, baš bude meka, meka i glatka koža. 

 

Meni je isto sužen izbor jer pitam za neke lagane, zbog masne kože, i tako mi je ovaj 89 i preporučen.

 

Edited by Svemir Zeka
  • +1 1
Link to comment

svidja mi se sto 89 ima skvalan, a ne samo hijaluron koji na mojoj kozi nije bas vrh

  • +1 1
Link to comment

Meni koza nije masna, a isto mi 89 prija, tako da pokrivamo dijapazon :).

Svidja mi se sto nije lepljiv, ne podnosim takve proizvode.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, morgana said:

 

ima i neka novija procedura od mezoterapije, zaboravila sam kako se zove, cujem da je vrh. isto ubrizgavanje hijalurona, vitamina i sl pod kozu.

 

Ako je dovoljno dva puta godisnje ici (verovatno zavisi od tipa koze, godina i slicno) onda racunam da i nije skupo. Matematicarka u meni razmislja da dok se pokupuje sve to da se macka, a ovo ide malo dublje u kozu...

Link to comment
2 minutes ago, Sandradjer said:

Ako je dovoljno dva puta godisnje ici (verovatno zavisi od tipa koze, godina i slicno) onda racunam da i nije skupo. Matematicarka u meni razmislja da dok se pokupuje sve to da se macka, a ovo ide malo dublje u kozu...

 

ma ja sam apsolutno za ali sad nisam pri parama.

nisam ni protiv mini kolicine filera btw.

 

mislim mora koza dobrim preparatima da se odrzava i izmedju dva mezo/dermapena/skinbustera ali to moze i relativno jednostavnim preparatima.

 

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Sandradjer said:

Ako je dovoljno dva puta godisnje ici (verovatno zavisi od tipa koze, godina i slicno) onda racunam da i nije skupo. Matematicarka u meni razmislja da dok se pokupuje sve to da se macka, a ovo ide malo dublje u kozu...

Nema nista bez matematike! Realno to vazi i za one sheet maske koje kostaju po 200 dinara, bolje i isplativije je kupiti serum neki.

Sto se tice tih tretmana, bitan faktor je poverenje/preporuka gde ici - kao i u svemu, ima raznih amatera. Ne u smislu da ce nesto pogorsati na licu, vise da nece poboljsati, a sto si onda isao...

Nisam nista od toga probala, ako neko ode, neka javi iskustva :).

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...