Jump to content
IGNORED

NGO?


nautilus

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vilhelmina

    14

  • Indy

    12

  • Аврам Гојић

    11

  • kapetanm

    9

kako ne. osim sto je opstepoznato da se pravoslavna crkva satra od humanitarnog rada s romima (a i ostalima), zna se i da nas narod bas brine za pse :isuse:
edit: ništa Edited by kapetanm
Link to comment
Da ne bude da izbegavam odgovor: Radila bih isto sto i sve majke ovog sveta u takvoj situaciji. Stitila bih ga, vadila iz zatvora, podmicivala koga i koliko mogu, terala u materinu svakog ko mi dodje na vrata i tvrdi da mu je onaj moj duzan pare ili da mu je nesto ukrao, svadjala se sa svakim ko kaze da je dripac, krivila sebe sto sam pare ostavila na vidnom mestu, pa ih on uzeo, krivila bih sebe za sve, pitala se gde sam pogresila, premirala svaki put kad u nedoba zazvoni telefon, prestajala da disem kad vidim policajca kako ide u pravcu moje kuce, stajalo bi mi srce kad cujem sirenu hitne pomoci, bila bih srecna kad je kuci, pa makar bio polusvestan, nadala bih se cudu, plakala kad se ne desi i opet krivila sebe... Sve bih to radila i verovala da mu pomazem sto sam uz njega kad su mu svi okrenuli ledja, da ce ga moja ljubav vratiti meni i njemu samom, eto to bih radila...A da mi je muz i otac mojoj deci, izbacila bih ga naglavacke i zaboravila istog momenta.Da mi je zet i otac mojim unucima, i da nece da se leci ili ih bar ostavi na miru, zadavila bih ga, pa bih ga robijala.Ako te jos neka varijanta interesuje, slobodno pitaj....
Terala bi ti u materinu... Ali, samo za svoje dete! A drugi nek trunu po zatvorima, kad već neće da crknu. Sram te bilo bre. Ne dao Bog da te tako nešto snađe, jer kuku tvojima s tobom, takvom seljankom. Edited by Odd_Job
Link to comment
Ne u zatvor kazne radi, vec odvajanja od kriminalne/ovisnicke sredine radi. Ujedno jedini nacin da nekog prisilis da se leci. Noga u doope iz dosadasnjeg sveta i okruzenja u drugi. I tamo se moze leciti, ali se ne moze s terapije pravo na ulicu, medju staro drustvo.A neko rece da momak iz price mozda samo "povremeno smrkne". E pa, utoliko gore, ako cak i nije ovisan. Mislim, tako nesto moze da si priusti Charlie Sheen, a ne covek koji ima cetiri osnovne, zenu i dete. Tek za takvog ne bih imala razumevanja.
Vilotićka, ti li si?
Link to comment
Terala bi ti u materinu... Ali, samo za svoje dete! A drugi nek trunu po zatvorima, kad već neće da crknu. Sram te bilo bre. Ne dao Bog da te tako nešto snađe, jer kuku tvojima s tobom, takvom seljankom.
+1užas od primitivizma. kako bih reko, većina zveri imaju makar neki nagon ka deljenju i zajedništvu. samo se potpuno besvestan čovek, da ne kažem zver, hvali time što bi svoje dete spasavao, a tuđu decu u analognoj situaciji osudio na zatvor i odvajanje od porodice vilhelmina, hteo sam ti predložiti da se malo obavestiš o ovoj temi pa da onda pričaš dalje ali sada shvatam da ti imaš verovatno nerešiv problem sa osnovnim misaonim i kognitivnim procesima pa se tobom neću baviti dalje. Retko srećem prave malograđanske licemere pošto se trudim da ih izbegavam, te ti zahvaljujem na ovom razbuđujućem iskustvu. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Viloticka je bila kud i kamo autoritarnije raspolozena. Takvi ljudi nedostaju na forumu, balansa radi.
Ona beše isto daun ander? Slobodno vi kafenišite dole na dnevnoj bazi, ravnoteža sila na forumu je sasma OK. :D Ova mu dođe kao osiromašena Vilotićka, isti je to mentalni sklop.
Link to comment

Pa nema nekih drugih predstavnika cvrstorukaskog pristupa stvarima na forumu, ne vidim kako stvari stoje u balansu. Ima samo liberalno & liberalnije. Alef, Viloticka i slicna ekipa bi napravila forum zanimljivijim. ;) EDIT & semele!

Edited by Indy
Link to comment
Pa nema nekih drugih predstavnika cvrstorukaskog pristupa stvarima na forumu, ne vidim kako stvari stoje u balansu. Ima samo liberalno & liberalnije. Alef, Viloticka i slicna ekipa bi napravila forum zanimljivijim. ;) EDIT & semele!
to ti je posledica "krvavog pira tolerancije" na PPP...(copyright Brave Margot)
Link to comment

:D da, dobra Margot. Ma, zezam malo, ne nedostaju mi ovi cvrstorukasi (to ih nije sprecavalo ni najmanje da provociraju najstrasnije, recimo kad je bila tema o legalizaciji prostitucije, pa ja poceo nesto standardno liberalno na tu temu, a semele ce "a ne bi ti smetalo da tvoja majka bude qrva?"... joj, jesu znali da budu gadni).Sorry na off topiku, doduse tema je odavno skrenula.

Link to comment
Terala bi ti u materinu... Ali, samo za svoje dete! A drugi nek trunu po zatvorima, kad već neće da crknu. Sram te bilo bre. Ne dao Bog da te tako nešto snađe, jer kuku tvojima s tobom, takvom seljankom.
užas od primitivizma. kako bih reko, većina zveri imaju makar neki nagon ka deljenju i zajedništvu. samo se potpuno besvestan čovek, da ne kažem zver, hvali time što bi svoje dete spasavao, a tuđu decu u analognoj situaciji osudio na zatvor i odvajanje od porodice
Boze svasta! Pa naravno da bih svoje dete stitila i da je ubica, a ne li narkoman. Pa ima li ista prirodnije od toga?
vilhelmina, hteo sam ti predložiti da se malo obavestiš o ovoj temi pa da onda pričaš dalje ali sada shvatam da ti imaš verovatno nerešiv problem sa osnovnim misaonim i kognitivnim procesima pa se tobom neću baviti dalje. Retko srećem prave malograđanske licemere pošto se trudim da ih izbegavam, te ti zahvaljujem na ovom razbuđujućem iskustvu.
Pa obavestila sam se od postavljaca topica, isto kao i vi. Dakle, sta ovde imamo?Imamo mladu zenu koja ostaje s narkomanom i dripcem, pod pretnjom njegovim samoubistvom (koje je nekim cudom <_< vec jednom preziveo), i koja svojoj tek rodjenoj bebi u to ime uskracuje zdravstvenu zastitu. Ta beba nema zdravstvenu knjizicu, dakle ne ide na redovne kontrole i verovatno nije ni vakcinisana. Ali to je u redu, jer tata ima blage psihicke probleme koje leci heroinom, a oni u savetovalistima za bebe imaju ruznu naviku da zabadaju nos svugde i raspituju se o uslovima u kojima dete zivi. Narocito ako se beba ne razvija onako kako bi trebalo. U tom slucaju hoce da obaveste i socijalu i eto belaja.Licemerno bi bilo prisiljavati ovog momka da vodi racuna o svom detetu. To samo seljaci rade. Civilizovan svet ima razumevanja za njegove blage psihicke probleme, koje leci heroinom... a sto i nije neka jaka stvar kad je isti tako jeftin, pa sto da covek ne smrkne neki put.Edit: Nisam VilotickaEdit2: Promakli mi malogradjanski licemeri :) . To su svi oni sto tvrde da svoju decu gledaju istim ocima i mere istim arsinima, kao tudju. Edited by vilhelmina
Link to comment
To su svi oni sto tvrde da svoju decu gledaju istim ocima i mere istim arsinima, kao tudju.
Pa dobro, ali tooooliko različitim očima..... :unsure: Nagledao sam se situacija da upravo ovakvi roditelji svoje dete učine problematičnim, čak i u kontekstu koji se obrađuje na ovom topiku... Brkanje uzroka i posledice...
Link to comment

Attention whore samoubice od pravih samoubica se razlikuju po nacinu na koji sjeku vene. Ukoliko ih sjeku onako kako gledamo u filmovima, ostrica ide okomito na venu, rane su manje, krv se lakse zgrusava i samoubistvo dosta cesto ostaje na pokusaju osim ako ne potope zglobove u vodu kako bi sprecili zgrusavanje krvi. Ukoliko ostrica ide niz venu, rane i posljedice su mnogo teze.Stvarno ti treba sve crtati.Inace, nasao sam neke evangeliste koji imaju svoju varijantu Reto centra. Nakon sto sam im trazio flajere, kao usput mi je rekao, znate, velika je to promjena, treba promijeniti navike, prijatelje religiju..... :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...