Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

Meni ne radi, nece da pusti potok, nece da otvori neke flash sajtove itd... probao FF i neka gugl rjesenja, nece ni to. Ne znam ta je ovo renetovo™ a nemam ni wifi da saznam al probacu prvom prilikom.

Link to comment
meni se Prestigio pokazao odlično.Nikakav problem evo pola godine...Dva modela u expoataciji.5770D DUO ili tako nešto.
I umene Prestigio (10.1, PMP7100 duo, Android 4.1) radi k'o zmaj (qc, qc, qc, da ga ne ureknem), a bio sam se premišljao kad je onomad Bubin pandrknuo (btw Bubo, kako se to rešilo, servis ili zamena?) Edited by historian
Link to comment

Nisam hteo da uzimam tablet u skorije vreme, ali sada me ložite tim Prestigiom. Vidim da je samo 200e, a 10 inča je taman za stripove i multimediju.

Link to comment

10 inča je takođe taman da ne možeš nigde da ga poneseš bez problema. Ovi od 7 još i stanu u veći džep, u fioku kad se pune, itd., a i to jedva...

Link to comment
10 inča je takođe taman da ne možeš nigde da ga poneseš bez problema. Ovi od 7 još i stanu u veći džep, u fioku kad se pune, itd., a i to jedva...
Staje u svaki ranac, koji i ovako uvek nosim.Sent from my iPad using Tapatalk HD
Link to comment

^^True.Veće je bolje :D ali malo je džepova gde će stati. 7-8" je granica.Mada opet, ako se ne planira svakodnevno nošenje onda može i 10".

Edited by wall
Link to comment

za džep je 7", za toprbicu 8" (4x3), a za ranac ili aktovku može i 10"meni je 8" sasvim dovoljno za čitanje i web, ali za filmove ipak treba 10"Da li je neko pazario ovaj Vivax?Džabe je, ali mi treba samo za čitanje. 19350_v.jpg

Link to comment
Meni 7" sa futrolom ne staje ni u jedan dzep :fantom:
Slažem se, meni su telefoni 4,5-5" plafon što je za džep, a i to ponekad zasmeta kad se treba sagnuti; 7" nema šanse osim ako su one vrećaste pantalone sa ogromnim džepovima sa strane :)
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ovo zvuči odlično za 18k dinara: https://www.asus.com..._HD_7/#overviewKažu uskoro... Nešto kao Nexus 7, sa 8GB memorije (ali do 32GB SD karticom), istom rezolucijom, 5mpix prednjom kamerom (Nexus je nema), sa sigurno slabijim procesorom i lošijim displejom, ali ipak Asus, a ne Prestigio and similar... I u puno veselih boja :)

Edited by giuseppe
Link to comment

Već je stigao:http://www.gigatronshop.com/tablet_pc/asus_memo_pad_hd_7_white_-_me173x-1a018a-24451Kome se ne žuri, bolje ipak da sačeka novi Nexus 7 - nezvanično najavljena WUXGA rezolucija, bar 2GB memorije, brži procesor i još po nešto :)

Link to comment

Jasno, al cena neće biti naivna... Mislim bar 300nak USD na startu (čist predosećaj, na osnovu cene prvobitnog Nexusa), što znači da će Nexus kec da još padne. Ovaj Asus je prilično povoljan, čini mi se.

Link to comment

nisam baš siguran koja je prednost tableta u odnosu na dobar mobilni. moj htc one s zamenjuje dobar deo funkcija tableta. sad mi je tablet malo underused. iskreno filmovi serije na tabletu u prevozu su shit. meni odsjaj sjebavao ceo osećaj

Edited by Ravanelli
Link to comment

Meni tablet za putovanja bas odgovara iako filmove ne gledam jer nemam slusalice.Kpd kuce ga ne koristim nikad, imam laptop a telefon je ok za napolje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...