Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

Ako se zbog nečega pokajem što sam kupio tablet, biće to user reviews za apps na Google store. Majko moja, koliko entitled moronizma / fanboy fanatizma na jednom mestu... pojma nisam imao.

Link to comment
  • 1 month later...

Sta valja od ovih tableta koji idu uz internet pakete kod mobilnih provajdera?Pod "valja" podrazumevam sto jeftinije to bolje!

Link to comment
Sta valja od ovih tableta koji idu uz internet pakete kod mobilnih provajdera?Pod "valja" podrazumevam sto jeftinije to bolje!
Ako imaš telefon koji može da bude wi-fi hotspot, onda kupi tablet van provajderskih derikoža.
Link to comment

Cenim da ce mi trebati mobilni net u sledecih mesec dana, pa rekoh da spojim, ako ima nesto povoljno.Trebace mi da saljem fajlove sa raznih mesta u Srbiji pa ne bih bas da se oslanjam na wi fi...

Link to comment

Kako da instaliram prokleti Flash player na Nexus 7?Gugl mi izbacuje neka zastarjela rjesenja sa fajlovima koji vise nisu u funkciji :/

Link to comment

ja sam probao tako, ali se ništa ne dešava, ne integriše se flash u browsere, isti slučaj i sa note 2, jedino sam rešio sa Photonom, doduše rešio sam i sa AlwaysONPc

Link to comment
Sta valja od ovih tableta koji idu uz internet pakete kod mobilnih provajdera?Pod "valja" podrazumevam sto jeftinije to bolje!
Malo sam pogledao.Trenutna ponuda je ili teško sranje ili skupo.Na tvom mestu kupio bih tablet a onda kod nekog provajdera kupio "mobilni internet" (usb modem+SIM)Ili kako je Tičer rekao, ako imaš telefon koji može da bude wifi hotspot, onda tako samo vidi koji paket imaš tj koliko ti je porkiveno MB i koja ti je cena po KB.Sad, verovatno se neće neki forumaši složiti ali meni se Prestigio pokazao odlično.Nikakav problem evo pola godine... Dva modela u expoataciji.5770D DUO ili tako nešto.
Link to comment

@renne: Ja se iskreno rečeno ne sećam da li sam morao posebno da instaliram flash, čini mi se da je Chrome od starta hteo da pušta flash sadržaj. Znam da sam negde rano isprobavao u čemu je razlika između "YouTube App" i običnog browsera na youtube.com, i oba su puštala video samo je jedan zakucavao čim ga spustim da pokrenem nešto drugo...

Link to comment

Zavisi koja verzija androida. Od 4.x.x baš neće pošto su ga lepo onemogućiliПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Link to comment

Super što si ti uspeo, ja nisam na dva uređaja, jbg srećom ima alternativaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...