Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

Jbg, taj problem je doneo iOS 6, kad je glupi Apple rešio da izbaci Youtube iz seta svojih core aplikacija (verovatno zbog pune integracije Youtubea sa konkurentnim Googleom).

Link to comment
Jbg, taj problem je doneo iOS 6, kad je glupi Apple rešio da izbaci Youtube iz seta svojih core aplikacija (verovatno zbog pune integracije Youtubea sa konkurentnim Googleom).
Inovativno, jednostavno i prekrasno, baš kao i sa mapama.
Link to comment

Preporucite neke aplikacije za tablete. Uzeo sam Nexus 7 32gb :-) treba mi neka aplikacija sa lepim widgetom za vreme.Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment

Ima neka fora da kad pustiš youtube, klikneš dva puta home dugme da izađe spisak aktivnih aplikacija, onda skroluješ na levo i izađe sound setting. Tu, kao, klikneš na play i ugasiš donji bar i onda (navodno) piči muzika sa YT šta god ti drugo da radiš.Probala sam to xx puta i nisam uspela osim možda jednom. Ostali na netu uglavnom kažu da im to "radi" :(

Link to comment
Preporucite neke aplikacije za tablete. Uzeo sam Nexus 7 32gb :-) treba mi neka aplikacija sa lepim widgetom za vreme.
Ja arčim isti poslednjih nedelju dana, ne koristim nikakve apps za vreme ali od ostalih preporučujem Aldiko za čitanje, AndroZip za arhiviranje plus opšti file management, i Google Sky Map za trošenje vremena blenući u nebo noću.(Chrome naravno nema nikakvih problema sa loadovanjem videa dok se nešto radi u drugom tabu :P )
Link to comment
Ima neka fora da kad pustiš youtube, klikneš dva puta home dugme da izađe spisak aktivnih aplikacija, onda skroluješ na levo i izađe sound setting. Tu, kao, klikneš na play i ugasiš donji bar i onda (navodno) piči muzika sa YT šta god ti drugo da radiš.Probala sam to xx puta i nisam uspela osim možda jednom. Ostali na netu uglavnom kažu da im to "radi" :(
Neće ni meni. :(
Link to comment

Hvala ljudi. Video sam tu aplikaciju za vreme ranije, ali sam zaboravio kako se zove. Sto se tice operacija sa fajlovima, meni se najvise svidja Solid Explorer. Njega i koristim i na telefonu vec duze vreme. Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Hvala ljudi. Video sam tu aplikaciju za vreme ranije, ali sam zaboravio kako se zove. Sto se tice operacija sa fajlovima, meni se najvise svidja Solid Explorer. Njega i koristim i na telefonu vec duze vreme.
Uh, meni je najbolji za sada ES File Explorer. Probao sam zbog navike i Total Commander za android, ali daleko je još on od toga.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...