Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

паметни сатови звуче јако интересантно, али ту је један од највећих проблема батерија, сони је покушао нешто на том пољу и SmartWatch и Liveview су заправо и били одличне стварчице, али када батерија траје неколико сати, и свако мало треба да скидаш сат са руке да би се напунио то једноставно није комфорно за коришћење, а да и не помињем да се у стилу смартфонова екран гасио после одређеног времена неактивности, тако да ако желиш да видиш колико је сати мораш прво да притиснеш дугме на сату :isuse:

Edited by Dionysos
Link to comment
  • 2 weeks later...

sta se radi kad tablet samsung pocne da se koci, zaledjuje, a kad se prikaci za komp, ovaj ga ne prepoznaje i kaze npr, malfunction device? jel ima neki servis za to ili se nosi u telenor?nemam vise detalja, nije moja igracka. svaki savet dobrodosao i hvala.

Link to comment

ma ne moze ni da se startuje, tj ako bih poredila sa pc-jem, doslo je do faze "plavog ekrana" :)a u ovlascenom servisu samsunga kazu da ne rade tablete. zivela srbija.

Link to comment

Pazi mora da ima garanciju 2 godine. Tamo mora da piše ko je servis.Ako neće da ga uzmu onda u Telenor, ako i oni prave problem onda inspekcija.Dobiješ nov i kraj.

Link to comment

uzo samsung galaxy tab 2 10.1loma je sporiji, ali u redu je to za tu cenunekoliko pitanja1. šta su must have apps?2. najbolji mjuz player?3. kojim mejl programom najbolje da ga povežem sa poslovnim imejlom?4. šta je najbolje za rad/pregled office dokumenata (veliki jebeni naglasak na ekselu)?

Edited by Ravanelli
Link to comment

Uzeo sam isti uredjaj. Nemam nikakva ranija iskustva ni sa smartphphone-ovima, tabletima, niti sa androidom.Uredjaj ima GPS.Može li mi neko tacku po tacku navesti sta da instaliram za navigaciju, a da mi bude free i da radi najbolje sto može. Koliko shvatam trebalo bi da instaliram neku aplikaciju(IGO?, koji?, ili neku drugu). Gde to da nadjem?A da onda "nadjem" mape za Srbiju i okolinu. Može i link na PM ili bar neka informacija pa da guglam sam.Šta dalje. Neki savet.

Link to comment

Mobilism.org je onomad davao jako dobre i "jeftine" informacije gde, šta i kako. Svašta kupih za Android zahvaljujući njima.

Link to comment

u reklami za Super Vero akcija sledeća:"Kupite 2 kutije sladoleda frikom i možete da kupite tablet GoClever za 5990 din, umesto redovne cene 9990 din."Nisu date karakteristike tableta ni veličina, ali i dalje deluje jeftino.šta je to?

Link to comment

aha. a šta može taj tablet što ne može bolji telefon, osim što je ekran nešto veći?edit: pita totalni duduk za obe stvari

Edited by Tihajeza
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...