Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

Jel, Maglo, ti beše imaš crni mini iPad? Kako se nosi sa ogrebotinama? Koliko sam skapirao, isti je to materijal kao na ajfonu, zar ne?
yapstaklo je isto ali je pozadina, nešto drugačija, sad za sad nema nikakvih ogrebotina tek je vreme pred njim. onaj cover mu je sasvim dovoljan za zaštitu. doduše pravi test će biti na leto, plaža, slana voda, pesak i šljunak pa ću videti na šta će na jesen ličiti. doduše ne nosam ga sa sobom svakodnevno za to mi služi ifon, koji sam maksimalno izubijao, a zaštitnu foliju nikad nisam koristio, verujem da ću zažaliti kad budem rešio da ga zavalim, al šta je tu je.
Link to comment

Da, kroz pokrivanje troškova pedogej pustolovina dizajnera te futrole.Edit: ja sam podeljena ličnost, na ajpedu cover, na ajfonu pak neki click case da se kao ne izgrebe taj crni aluminijum, naplašilo me po internetu.

Edited by dig_chohano
Link to comment

cover ima još jednu prednost, ono presavijanje na bezmalo vertikalan i horizontalan položaj, sjajan za gledanje ili kucanje, a na fonu imam kakvu masku(pod rukom je kao vodena šmirgla). lepo mi leži u ruci i manje je sklisak. jedino sam pazario kakvu tekućinu sa "specijalnim" krpicama za čišćenje, i stvarno se sjaji kad ga izglancam, naročito posle prasetine ili jagnjetine

Link to comment
cover ima još jednu prednost, ono presavijanje na bezmalo vertikalan i horizontalan položaj, sjajan za gledanje ili kucanje, a na fonu imam kakvu masku(pod rukom je kao vodena šmirgla). lepo mi leži u ruci i manje je sklisak. jedino sam pazario kakvu tekućinu sa "specijalnim" krpicama za čišćenje, i stvarno se sjaji kad ga izglancam, naročito posle prasetine ili jagnjetine
Izreklamiraj tekućinu i krpicuSent from my iPad using Tapatalk HD
Link to comment
koja je poenta uzeti tanki, lepi, elegantno dizajnirani uređaj, puding d la puding savremenih tehnologija, i onda ga skarabudžiti u nekakvu zadriglu futrolu...?
To si već pričao, samo za iPhone. Plaća te Udruga Neproizvođača Futrola!!
Valkira sa nekoliko iPad case-eva...isuse...
Imam jedan cover samo, otkud ti da imam nekoliko? Ono drugo su obične futrole, samo za transport.Ja moram da priznam da ću uvek pre biti slepica sa futrolom™ nego bahata slepica sa oguljenom i izubijanom tehnikom. Šta ću kad čuvam stvari :(
Link to comment
Kako vas ne smaraju te futrole? I uopšte, koja je poenta uzeti tanki, lepi, elegantno dizajnirani uređaj, puding d la puding savremenih tehnologija, i onda ga skarabudžiti u nekakvu zadriglu futrolu...? Koja je korist od toga osim što smara da moraš da ga okrećeš stalno kad hoćeš da koristiš uređaj, i što dodaje na masi? Ekrani su ionako nelomivi (skoro; baš treba žestoko da se odvali da bi se išta polomilo), a ako se i napravi neka zagrebotina pozadi ili sa strane - koga briga...Apple recimo zarađuje besno na tim case-evima, bila je neka priča da su stotine miliona u pitanju, u jednom trenutku je samo na futrolama zarađivao više nego svi proizvođači Android tableta na svojim uređajima - naravno, to je bilo davno, ali je dobar pokazatelj šta radi marketing. I Valkira sa nekoliko iPad case-eva...isuse...a bar da je to kompatibilno, nego će u narednoj generaiciji namerno da promene format, ponudiće novi case za kupovinu da izmuzu pare i to ćete opet kupovati "zato što je to bolje i lepše za korisnika".
jebo sve meni je skroz funkcionalan u case-u. svi dugmici, funkcije, kamera...
Link to comment
To isto imaš u bilo kojoj kompjuterskoj radnji, samo što umesto 1990 dinara košta 290 dinara, ali zato dobiješ duplo više tečnosti nego ovde u brendiranom Apple šopu :fantom:Tu ide bilo koja tečnost za čišćenje bilo kog LCD ekrana. Pokvasiš tj. štrcneš™ na ekran, pređeš krpicom 2-3 puta i kao novo.
To si već pričao, samo za iPhone. Plaća te Udruga Neproizvođača Futrola!!Imam jedan cover samo, otkud ti da imam nekoliko? Ono drugo su obične futrole, samo za transport.Ja moram da priznam da ću uvek pre biti slepica sa futrolom™ nego bahata slepica sa oguljenom i izubijanom tehnikom. Šta ću kad čuvam stvari :(
Ma za iPhone još i ima smisla. Manje je bitno da li će ti telefon biti težak 100 ili 140 grama, nego da li će ti tablet biti 600 ili 900 grama. Plus, ne moraš da ga otvaraš i preklapaš, a i manji je uređaj, pa je veća mogućnost da ti ispadne. I ja imam futrolu za telefon, to nije nelogično - mada, da sam išao na neki stilski telefon, opet ne bih uzimao futrolu.Međutim, iPad futrole mi zaista nisu jasne...Za broj futrola sam te očito pogrešno razumeo.A oko izubijane tehnike...šta znam, nije to visoka tehnologija ionako se svaki čas menja, meni je zapravo apsolutno najbolji argument za čuvanje ovih uređaja u case-ovima da se očuva da se proda bolje kada se bude prodavalo polovno. Edited by Filipenko
Link to comment

Ja otkrio u Veru neke "slozive papirne ubruse" (100% celuloza). Uz ove tecnosti za ciscenje ekrana odlicno skidaju masnocu sa svih staklenih povrsina.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...